banner55

Yıldırım'a ziyaretçi akını

AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Yıldırım’ın ziyaretçileri arasında her kesimden temsilciler yer alıyor. 

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
12 Ekim 2020 Pazartesi 19:48
Yıldırım'a ziyaretçi akını

AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Yıldırım’ın ziyaretçileri arasında her kesimden temsilciler yer alıyor. 

HALKIMIZ AK PARTİ’YE GÜVENİYOR

İlçe dışından da ziyaretçilerini ağırlayan Başkan Yıldırım, misafirleriyle yakından ilgilenmeyi ihmal etmiyor. Üç haftada onlarca konuk ağırlayan Başkan Yıldırım, “18 yıldır geleceğin Türkiye’si için çalışan, hem genelde hem de yerelde önemli hizmetler yaparak ülkemizin büyümesi için her türlü atılımı yapan Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yola çıktığımız ilk günden itibaren her zaman halkımızın huzuru ve refahı için çalıştık. Dilovası, son 12 yılda çok önemli hizmetler aldı. Almaya da devam ediyor. Yapılan hizmetleri gören halkımız girdiğimiz her seçimde AK Parti’ye olan güvenini sandıkta göstermiştir. Biz de halkımızdan aldığımız güçle çalışmaya devam ediyoruz.”

DOĞRU YOLDAYIZ

“Yaklaşık bir ay önce ilçemizde bir kongre yaşadık. Kongremizde bayrak değişimi yaşandı ve göreve geldik. Göreve gelirken de tecrübeli, halkın sevgisini ve saygısını kazanmış, her kesimi kucaklayacak bir yönetim oluşturarak yola çıktık. Kongremizden bu yana toplumumuzun her kesiminden destek ve hayırlı olsun ziyaretleri alarak doğru yolda olduğumuzu gördük.”

DİLOVASI’NI GÜZEL GÜNLER BEKLİYOR

“İnşallah bize destek verenleri bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz. Belediye Başkanımız Hamza Şayir’le birlikte bir olup birlik olup Dilovası’nın geleceği için çalışacağız. AK Teşkilatlar olarak biz üzerimize düşeni yapacağız. Belediye başkanımız da üzerine düşeni en iyi şekilde yapacaktır. Dilovası’nda ki değişimi hep birlikte göreceğiz. Dilovası’nı güzel günler bekliyor” dedi.

Son Güncelleme: 12.10.2020 19:56
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37