banner55

İpek: Gebze’de yapılan bir yarışta Gebze Belediyesi neden yok?

Gebze Atlı Spor Kulübü Başkanı Halit İpek yerel basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi, 18-19 Eylül 2021 tarihleri arasında yapılacak olan yarışmayla ilgili olarak bilgiler verdi.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
13 Eylül 2021 Pazartesi 23:46
İpek: Gebze’de yapılan bir yarışta Gebze Belediyesi neden yok?

Gebze Atlı Spor Kulübü Başkanı Halit İpek yerel basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi, 18-19 Eylül 2021 tarihleri arasında yapılacak olan yarışmayla ilgili olarak bilgiler verdi.

Gebze Atlı Spor Kulübü Binicilik tesislerinde gerçekleşen basın toplantısına yönetim kurulu üyesi Mesut Işık’ta katılırken, başkan Halit İpek 18-19 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sonbahar Kupası Engel Atlama Yarışmaları’yla ilgili bilgiler verdi.

Organizasyonun Gebze Cumaköy’de yapılacağını belirten İpek şunları söyledi:

18-19 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sonbahar Kupası Engel Atlama Yarışmaları her iki günde 16.30-17.30 saatleri arasında gerçekleşecek.

Sponsor olarak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Çayırova Belediyesi Darıca Belediyesi, Dilovası Belediyesi, Derince Belediyesi, Ekrem Yazıcı, GOSB, Merkez Prıme Hastanesi ve Gebze Ticaret Odası yer alıyor. Böylesine önemli bir yarışmaya destek olan herkese teşekkür ediyoruz.

18-19 Eylül 2021 tarihlerinde Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı Sonbahar Kupası Engel Atlama Yarışmaları’nı düzenlemeye karar kıldık ve bu tarihlerde mutabık kaldık. Geldiğimiz noktada biz tekliflerimizi bütün belediyelere götürdük.

Biz kulüp olarak hiçbir belediyeden nakdi anlamda bir yardım talebinde bulunmadık. Yalnız yarışmalarda yarışacak sporcuları motive etmek için, ruhlarını okşamak için teşekkür babında, pandemi sürecinin sonunda bir takım psikolojik sıkıntılarını gidermeleri için ilk 5’e girenlere, 6-7’ye girenlere devlet ödül yönetmeliğine göre ödüllendirme yapılmasını talep ettik.

İzmit, Derince, Körfez, Gebze, Dilovası, Darıca ve Çayırova belediyelerinden destek istedik. Körfez Belediye Başkanı Sayın Şener Söğüt bir önceki yarışta söz vermesine rağmen bir dahaki yarışta destek vereceğim dedi.

Gebze Belediye Başkanımızın bizzat makamına gittim yerinde yoktu. Rahatsız idi o sırada. Sonra Özel kalem Müdürü Dursun Ali bey ve oradaki yetkililerle konuştum, detayları anlattım. Kendileri daha sonra bize telefonla döndüklerinde bu yarışmaya katılamayacaklarını beyan ettiler. Teşekkürlerimizi söyledik. Olsa çok hoş olurdu tabi ama nihayetinde katılmayacaklarını beyan etmişlerdir.

Gebze’de yapılan bir yarışmada Gebze Belediyesi neden yok? Bunun biz izahını yapabiliriz ama çevrede mahalli haberlerde, diğer illerde ve diğer kulüplerde yapılması çok da bizim düşündüğümüz gibi olmuyor.

Dolayısıyla bu konuyla ilgili yorum yapmayacağım. Olsaydı çok iyi olurdu, arzu ederdik. Biz nihayetinde ismimiz Gebze Atlı Spor Klubü, renklerimiz mor beyaz. Biz Gebze için yapılması gereken her şeyi yaptık.

Gebze’nin tanıtımında ulusal anlamda ve uluslararası anlamda inanılmaz derece katkı yapıyoruz ve bu katkıyı yaparken de hiçbir bedel talep etmedik.

Son Güncelleme: 14.09.2021 09:15
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37