banner55

İzmit'te bisiklet kullanmayı bilmeyen öğrenci kalmayacak

İzmit'te bisiklet kullanmayı bilmeyen öğrenci kalmayacak

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
18 Ekim 2019 Cuma 22:17
İzmit'te bisiklet kullanmayı bilmeyen öğrenci kalmayacak

 

İzmit Belediyesi tarafından başlatılan bisiklet eğitimleriyle, şehirde bisiklet kullanmayı bilmeyen öğrenci kalmayacak.
İzmit’te faaliyet gösteren ve tüm okulların ücretsiz olarak faydalandığı Bisiklet Kış Okullarıyla şehirde bisiklet kullanmayı bilmeyen öğrenci kalmayacak. Okulların açılmasıyla birlikte hizmet veren ve yarıyıl tatiline kadar devam edecek eğitimler kapsamında çocuklara hem teorik hem de uygulamalı pratik bisiklet eğitimi veriliyor. 

TBMM İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ
BİSİKLET KULLANMAYI ÖĞRENDİ

Milli bisikletçi ve Uzman Antrenör Mehmet Bozdemir ve Beden Eğitimi Öğretmeni ve Uzman Antrönör Ece Güneş Çevikel tarafından Yahya Kaptan Mahallesi Hanımeli Kültür Merkezi Bisiklet Trafik Eğitim Pisti'nde verilen eğitimler kapsamında son olarak TBMM İlkokul 4/A sınıf öğrencileri bisiklet kullanmayı öğrendi. 

TÜM VATANDAŞLAR İÇİN ÜCRETSİZ  

Sadece öğrencilerin değil tüm vatandaşların da bu hizmetten faydalanabileceklerini belirten Spor Müdürlüğü yetkilileri, "Belediyemiz tarafında Yahya Kaptan Mahallesi Hanımeli Kültür Merkezi Bisiklet Trafik Eğitim Pistinde İzmit’teki tüm vatandaşlarımıza bisiklet kullanmayı öğretiyoruz. Şehrimizdeki tüm okullara ücretsiz olarak verdiğimiz eğitimlerin yanı sıra her yaştan vatandaşımıza da bu hizmetimizi sunuyoruz” dediler. 

İzmit’te bisiklet kullanmayı bilmeyen kimse kalmasın diye eğitimlerine devam ettiklerini belirlen yetkililer eğitim almak isteyenlerin 0532 735 71 66 telefonu arayarak randevu alabileceklerini belirttiler. 


Son Güncelleme: 18.10.2019 22:18
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37