banner55

TÜBİTAK, OYAŞ’da maden buldu

Sonucu merakla beklenen TÜBİTAK-OYAŞ buluşmasında, TÜBİTAK’a farka koştu. Sahadan 5-0 galip ayrılan TÜBİTAK, ilk hafta galibiyetini TÜBİTAK MAM Başkan Yardımcısı Dr. Osman Okur’a armağan etti.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
20 Eylül 2022 Salı 10:50
TÜBİTAK, OYAŞ’da maden buldu

Sonucu merakla beklenen TÜBİTAK-OYAŞ buluşmasında, TÜBİTAK’a farka koştu. Sahadan 5-0 galip ayrılan TÜBİTAK, ilk hafta galibiyetini TÜBİTAK MAM Başkan Yardımcısı Dr. Osman Okur’a armağan etti.

OYAŞ’IN ÜRETİMDE Kİ TECRÜBESİ SAHADA YOKTU

Ahşap sektöründe Türkiye’nin en önemli firmaları arasında yer alan Gebze’de kurulu Osman Yıldız Orman Ürünleri (OYAŞ), Görkem Çiler Basın Turnuvası’nın yeni ekipleri arasında yer alıyor.

İlk maçında TÜBİTAK ile karşılaşan OYAŞ, sahadan 5-0 gibi farklı skorla mağlup ayrıldı. 1984 yılında kurduğu marangoz atölyesi ile sektöre giren, bu alanda kısa sürede büyük mesafeler kat ederek, 2022 yılına gelindiğinde kapı sektörüne de adım atarak, faaliyet alanını genişleten OYAŞ, bugün Türkiye’de beğeni ile satın alınan legno door, shile home ve yıldızpen markalarını geliştirdi.

Sektöründe önemli bir tecrübeye sahip olan OYAŞ, futbol sahalarında ki macerasına şanssız bir başlangıç yaptı. Karşılamayı büyük bir heyecanla takip eden ve ilk maçtan itibaren oyuncularının yanında yer alan Genel Müdür Bilal Yıldız, oyuncularını teselli eden isim oldu.

GALİBİYET’İ OKUR’A ARMAĞAN ETTİLER

Bu yıl Kurumsal Turnuva’nın iddialı takımları arasında yer alan TÜBİTAK, basketbol sahalarının efsane isimlerinden Ömer Hızlı’nın koçluğunda turnuvada yer alıyor. Hızlı, Basketbolda ki koçluk hünerlerini bu kez hala saha da sergiliyor.

Kurumsal yapısını turnuvada da koruyan TÜBİTAK’ın, takım sorumluluğunu Ömer Hızlı üstlenirken, teknik direktörlüğü ise Gökmen Serdar yapıyor. İlk maçında oynadığı etkili futbolla, OYAŞ’ı 5-0 mağlup eden TÜBİTAK MAM, turnuvanın iddialı ekipleri arasında olduğunu ilk maçta ortaya koydu.

İlk maçtan galip ayrılan TÜBİTAK ekibi, bu galibiyeti TÜBİTAK MAM’ın sevilen ismi, kurum içinde her türlü sosyal ve sportif etkinliğe tam destek veren kurumun başkan yardımcısı Dr. Osman Okur’a armağan ettiler. TÜBİTAK ekibi, bir daha ki maçta sayın Osman Okur hocalarını da yanlarında görmek istediklerini ifade ettiler.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37