banner55

Başkan Sezer: Hayat çocuklarımız ve gençlerimizle güzel

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Korona Virüs tedbirleri kapsamında, 21 Mart’tan bu yana sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle evlerinde kalan ve bugün ilk defa, 11:00-15:00 saatleri arasında yürüyüş mesafesinde sokağa çıkan çocuklar ve gençleri yalnız bırakmayarak hem heyecanına ortak oldu hem de onlara maske dağıttı.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
13 Mayıs 2020 Çarşamba 18:16
Başkan Sezer: Hayat çocuklarımız ve gençlerimizle güzel

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Korona Virüs tedbirleri kapsamında, 21 Mart’tan bu yana sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle evlerinde kalan ve bugün ilk defa, 11:00-15:00 saatleri arasında yürüyüş mesafesinde sokağa çıkan çocuklar ve gençleri yalnız bırakmayarak hem heyecanına ortak oldu hem de onlara maske dağıttı. Başkan amcalarını karşılarında gören çocuklar çok mutlu olurken, onunla sohbet ettiler ve hasret giderdiler.

“ÇOCUKLARIMIZIN HEYECANI BİZLERE UMUT OLDU, GÜÇ VERDİ”

Başkan Sezer yaptığı açıklamada: “Bugün; uzun bir aradan sonra ilk kez sokağa çıkan çocuklarımız ve gençlerimizle, park ve caddelerde bir araya geldik. Çocuklarımız; sağlığa zararsız dezenfektanlı su ile yıkayıp, dezenfekte ettiğimiz parklarda oynadılar, caddeler de koştular. Onların heyecanı ve enerjisi bizlere yine umut oldu, güç verdi” dedi.

“ÇOCUKLARIMIZ OKULLARINI ÇOK ÖZLEMİŞ”

Sezer açıklamasının devamında ise: “Çocuklarımızla yaptığımız sohbetlerde, okullarını çok özlediklerini söylediler. Bu beni ziyadesiyle mutlu etti. Elbet bugünler geçecek ve çocuklarımız da okullarına tekrar kavuşacak ama şimdi bir süre daha evlerinizde kalıp, derslerine çalışmalılar. Çocuklarımızla bir arada olmak benim için büyük keyifti. En kısa zamanda tekrar buluşmak üzere, hepsini gözlerinden öpüyorum” dedi.

Son Güncelleme: 13.05.2020 18:20
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37