Kayseri Melikgazi'de Gültepe Külliyesi'nde sona doğru

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Doç Dr Mustafa Palancıoğlu, Gültepe Mahallesi’nde Melikgazi Belediyesi ve hayırsever iş birliği ile hayata geçecek olan “Melikgazi Belediyesi Ali Başyazıcıoğlu Aile Sağlığı Merkezi, Kur’an Kursu ve Cami”nin yapım çalışmalarını yerinde inceledi Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)Kayseri Melikgazi'nin birçok yerinde, ihtiyaç dahilinde tasarladığı projeleri teker teker hayata geçiren Başkan Doç Dr Mustafa Palancıoğlu, Gültepe Mahallesi’ne müjdeyi verdi Melikgazi Belediyesi Ali Başyazıcıoğlu Aile Sağlığı Merkezi, Kur’an Kursu ve Cami’nin yazın sonunda yapımının tamamlanarak vatandaşların hizmetine açılacağını belirten Başkan Palancıoğlu sözlerine şöyle devam etti: “ Şehrin merkezine Köşk Mahallesi ve Gültepe Mahallemizi özellikle etkileyecek olan çok güzel bir proje, bir külliye yapıyoruz Sağlık ocağı, Kuran kursu ve camimiz var Burası Köşk Medrese’nin hemen ön tarafındaki bölgemiz Hayırsever Ali Başyazıcıoğlu ağabeyimizle birlikte nasip olursa bu projeyi birlikte yürütüyoruz Cenab-ı Allah hayrını kabul etsin Burada çok güzel, çok şık, Kayseri'mize, Melikgazi'mize yakışır bir projeyi hayata geçiriyoruz Aile sağlığı merkezi, Kur'an Kursu ve cami İnşallah yazın sonuna nasip olursa burayı bitirip bu mahallelerimize hitap edecek çok şık, görseli çok güzel, butik birer tane eser ortaya çıkmış olacak ”Hayırsever Ali Başyazıcıoğlu ise Melikgazi Belediye Başkanı Doç Dr Mustafa Palancıoğlu’na teşekkür etti

04 Temmuz 2024 Perşembe 12:45
Kayseri Melikgazi'de Gültepe Külliyesi'nde sona doğru

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Gültepe Mahallesi’nde Melikgazi Belediyesi ve hayırsever iş birliği ile hayata geçecek olan “Melikgazi Belediyesi Ali Başyazıcıoğlu Aile Sağlığı Merkezi, Kur’an Kursu ve Cami”nin yapım çalışmalarını yerinde inceledi.Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Melikgazi'nin birçok yerinde, ihtiyaç dahilinde tasarladığı projeleri teker teker hayata geçiren Başkan Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Gültepe Mahallesi’ne müjdeyi verdi.

Melikgazi Belediyesi Ali Başyazıcıoğlu Aile Sağlığı Merkezi, Kur’an Kursu ve Cami’nin yazın sonunda yapımının tamamlanarak vatandaşların hizmetine açılacağını belirten Başkan Palancıoğlu sözlerine şöyle devam etti: “ Şehrin merkezine Köşk Mahallesi ve Gültepe Mahallemizi özellikle etkileyecek olan çok güzel bir proje, bir külliye yapıyoruz. Sağlık ocağı, Kuran kursu ve camimiz var. Burası Köşk Medrese’nin hemen ön tarafındaki bölgemiz. Hayırsever Ali Başyazıcıoğlu ağabeyimizle birlikte nasip olursa bu projeyi birlikte yürütüyoruz. Cenab-ı Allah hayrını kabul etsin. Burada çok güzel, çok şık, Kayseri'mize, Melikgazi'mize yakışır bir projeyi hayata geçiriyoruz. Aile sağlığı merkezi, Kur'an Kursu ve cami. İnşallah yazın sonuna nasip olursa burayı bitirip bu mahallelerimize hitap edecek çok şık, görseli çok güzel, butik birer tane eser ortaya çıkmış olacak.”

Hayırsever Ali Başyazıcıoğlu ise Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu’na teşekkür etti.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37