banner55

Didim’de Polis Olmak İsteyen Engelli Gencin Hayali Gerçek Oldu

07 Ekim 2021 Perşembe 10:24
Didim’de Polis Olmak İsteyen Engelli Gencin Hayali Gerçek Oldu

AYDIN’ın Didim ilçesinde Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü Altınkum Şehit Fethi Sekin Polis Merkez Amirliğine giderek en büyük hayalinin polis olmak istediğini söyleyen Okan Akay isimli şahıs Altınkum Şehit Fethi Sekin Polis Merkez Amirliğindeki polisler tarafından misafir edildi.Bülent ESER(DidimA HABER)- Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Türk Polisi için 24 saat boyunca her daim göreve hazır olduğunu belirten Okan Akay isimli engelli şahıs Didim ilçesinin Altınkum Mahallesinde bulunan Altınkum Şehit Fethi Sekin Polis Merkez Amirliğinde ki polisler tarafından misafir edildi. Kendisine görevli polisler tarafından polis üniforması giydirilerek engelli gencin hayalinin bir nebze olsun gerçekleşmesi sağlandı.

Okan Akay isimli engelli gence polis merkezindeki görevli polisler tarafından polislerin görevleri anlatıldı. Okay Akay, “Şu anda polis üniformasına kavuştum. Dünyada en büyük hayalim polis üniforması giyebilmekti. Allaha bin şükürler olsun. Polis üniformasını giyerek ölmeden bu hayalime kavuştum.
Benim bu hayalimi gerçekleştiren polis ağabeylerime çok teşekkür ediyorum. Şu anda ise artık ölsemde gam yemem. Çünkü hayal ettiğim polis üniformasına kavuştuğum için” dedi.

 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37