banner55

Kocaeli Gebze'den Kadir Durmuş'a tam destek

08 Ekim 2021 Cuma 16:22
Kocaeli Gebze'den Kadir Durmuş'a tam destek

Kocaeli Gebze’de Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın yönetim kurulu toplantısına misafir olan Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Kadir Durmuş’a tam destek geldi.Yüksel ERCAN (İGFA) - Kocaeli’nin başarılı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği (KESOB) başkanı Kadir Durmuş Gebze Esnaf ve Sanatkarlar Odasına misafir oldu.

Toplantıda Gebze Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kamil Yılmaz ile birlikte Başkan Vekili Mustafa Demir yönetim kurulu üyeleri Ufuk Sarı, Kenan ikinci, Mustafa Sakman, Saadettin Uludağ, Bayram Akbaş, Serdar Kaymaz ve Şemun Öztürk’te  hazır bulundular.

Gebze’de yeni açılan Harla Döner’de Kamil Yılmaz ve ekibi ile bir araya gelen Kadir Durmuş, Gebze’nin sorunlarını en iyi bilen kişilerin başında gelen Kamil Yılmaz başkanımız ile esnafın içerisinde bulunduğu sorunları paylaştıklarını söyledi.  "Yeni dönemde de Kadir Başkan'a desteğimiz sürecek" diyen Yılmaz, "Kadir Durmuş ile birlikte son derece uyumlu bir çalışma yürüttük. Yeni dönemde de Kadir başkanımıza desteğimiz sürecek, Esnafın var olan sorunlarının en aza indirilmesi adına şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada  beraber olacağız” diye konuştu.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37