banner55

Kocaeli'nde güvenlik personelinin dikkati kediyi kurtardı

11 Ocak 2022 Salı 12:12
Kocaeli'nde güvenlik personelinin dikkati kediyi kurtardı

Kocaeli'nde tramvayın altına giren kedi, güvenlik personelinin dikkati sayesinde rayların altında kalmaktan son anda kurtarıldı.KOCAELİ (İGFA)-  Kocaeli’de tramvayın altına giren kedi güvenlik personelinin dikkati sayesinde rayların altında kalmaktan kurtarıldı. Güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedilen görüntülerde istasyonda görevli güvenlik personeli Rıfat Demir’in koşarak müdahalesi görüntülere yansıdı. Demir, tramvay hareket edene kadar kedinin önünde durarak tekrardan tramvaya yönelmesinin de önüne geçti. 

Günlük seferlerine devam eden Akçaray’da önceki gün alkışlanacak bir olay yaşandı. Milli İrade Meydanı istasyonunda durarak yolcularını indiren tramvay kapılarını kapattı. Aynı anda istasyonda bulunan kedi, hareketlenerek tramvayın altına girdi. Kediyi fark eden güvenlik görevlisi Rıfat Demir, hızla tramvaya yönelerek önce vatmanı uyardı.

Tramvayın hareket etmesini önleyen Demir, daha sonra kediyi tramvayın altından alarak güvenli bölgeye taşıdı. Tramvayın hareket etmesini bekleyen Demir, bir süre kedinin önünde durarak tatsız bir olay yaşanmasının önüne geçti.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37