Manisa'ya bir Atıksu Arıtma Tesisi daha

12 Ekim 2021 Salı 17:57
Manisa'ya bir Atıksu Arıtma Tesisi daha

MASKİ Genel Müdürlüğü, Kırkağaç ilçesine bağlı İlyaslar mahallesine de yeni bir Atıksu Arıtma Tesisi inşa edecek. Mahallede inşa edilecek tesis 2 bin 500 kişiye hitap edecek ve günde 250 metreküp atıksu arıtma kapasitesine sahip olacak.MANİSA(İGFA)- Çevreci yatırımlarına devam eden Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, nehirleri kirlilikten korumak için yapacağı Atıksu Arıtma Tesisi için 4 milyon 150 bin TL yatırım maliyetiyle inşa edilecek tesis için yüklenici firmaya yer teslimi yapıldı.

Yer teslimine MASKİ Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Hilmi Serkan Emir, Büyükşehir Belediyesi Kırkağaç Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Tahsin Arslan, MASKİ İlçe Şefi Fahri Dinçer, İller Bankası yetkilileri, yüklenici firma temsilcileri ve İlyaslar Mahalle Muhtarı Faruk Yayla yer aldı.

Yapılacak tesisle ilgili konuşan İlyaslar Mahalle Muhtarı Faruk Yayla," Mahallemizin atıksu arıtma tesisinin yer teslimi yapıldı. Cengiz Başkanıma tesisin projesini çizip, elektriğini, suyunu, altyapısını hazırlayan herkese çok teşekkür ediyorum. İnşallah tesisimiz bir yıl içerisinde kazasız belasız faaliyete geçecek" dedi.

Anahtar Kelimeler:
Honor
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37