banner55

Gebze Eğitim Vakfı İlkokulu’nun projeci öğretmenleri

Gebze Eğitim Vakfı İlkokulu e Twinning Projeleri ile göz dolduruyor. Proje Tabanlı Eğitim anlayışı ile hareket eden öğretmenler, bu sinerjiyi tüm okula yaymak için Okul Müdürü Erdoğan Tali’nin öncülüğünde Okul Proje ekibi oluşturdular.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
13 Ocak 2021 Çarşamba 14:43
Gebze Eğitim Vakfı İlkokulu’nun projeci öğretmenleri

Gebze Eğitim Vakfı İlkokulu e Twinning Projeleri ile göz dolduruyor.

Proje Tabanlı Eğitim anlayışı ile hareket eden öğretmenler, bu sinerjiyi tüm okula yaymak için Okul Müdürü Erdoğan Tali’nin öncülüğünde Okul Proje ekibi oluşturdular.

Okul olarak 28 Aktif proje ile E Twinning Okulu olma yolunda hızla ilerliyor. Proje tabanlı eğitimin; öğrencilerin özgüveni geliştirdiğini, olumlu tutum sergilemelerini sağladığını, öğrencilere daha fazla akademik kazanç getirdiğini, öğrencilere üst düzey beceriler kazandırdığını ve grupla işbirliğini arttırdığını dile getirdiler.

Okullarına kalite etiketlerini kazandıran öğretmenler, Türkiye de proje alanında okul olarak fark yaratmayı hedefliyorlar.

Online eğitimin yapıldığı bu pandemi döneminde e güvenliğin önemini bilen öğretmenler bu alanda tüm eğitimleri alarak okullarına Avrupa Okulları arasında geçerli bir akreditasyon olan e-Güvenlikli Okul madalyasını da almışlardır. Bu kapsamda okul 2019 yılında Ulusal Kalite Etiketi aldı.

Çalışmalar; Okul Müdürü Erdoğan Tali başkanlığında, proje ekibi öğretmenleri Nurcan Güneş Demirtaş, Yeliz Konuk, Mehtap Bilgiç, Ebru Kantarkaya, Öznur Kulaboğa ve Ebru Çakır tarafından yürütülüyor.

Son Güncelleme: 13.01.2021 14:49
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37