Gençlere uzaktan eğitim desteği

26 Şubat 2023 Pazar 08:30
Gençlere uzaktan eğitim desteği

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Osmangazi Gençlik Merkezi uzaktan eğitim döneminde de gençlere hizmet vermeye devam ediyor.ESKİŞEHİR (İGFA) - Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Osmangazi Gençlik Merkezi, gençlere yönelik düzenlediği atölye ve söyleşilerle önemli bir buluşma noktası olurken uzaktan eğitim döneminde de hizmet vermeye devam ediyor.

Kahramanmaraş ve 10 ilde büyük yıkıma sebep olan deprem sonrası üniversitelerde uzaktan eğitime geçilmesinin ardından Büyükşehir Osmangazi Gençlik Merkezi de yeni döneme göre düzenleme yaptı.

Halen şehrimize gelen depremzedelere çamaşır yıkama ve kurutma hizmeti de veren merkez, bilgisayar desteği, WİFİ hizmeti, ders çalışma alanları, kütüphane ve gün boyu bardak çorba ikramıyla gençlerle buluşmaya devam ediyor.

Yetkililer, ESOGÜ Meşelik Kampüsü KYK Öğrenci Yurdu karşısı Büyükdere mahallesi Adaklı sokak 39 numarada hizmet veren Büyükşehir Osmangazi Gençlik Merkezi’ne gençleri beklediklerini ve tüm imkanların eğitim süreçlerine katkı sunmak amacıyla seferber edildiğini belirttiler.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37