banner55

GTÜ Öğrenci Topluluğu’ndan 10. Bilim ve Teknoloji Günleri

IEEE Gebze Teknik Üniversitesi Öğrenci Topluluğu, 10-11-12 Ekim’de Gebze Kültür Merkezi’nde 10. Bilim ve Teknoloji Günleri düzenleyecek.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
18 Eylül 2023 Pazartesi 14:07
GTÜ Öğrenci Topluluğu’ndan 10. Bilim ve Teknoloji Günleri

IEEE Gebze Teknik Üniversitesi Öğrenci Topluluğu, 10-11-12 Ekim’de Gebze Kültür Merkezi’nde 10. Bilim ve Teknoloji Günleri düzenleyecek.

10.Bilim ve Teknoloji Günleri 10-11-12 Ekim’de Gebze Kültür Merkezi’nde yüz yüze olarak gerçekleştirilecek. 10 Ekim Salı günü 10:00'da başlayacak olan 10.Bilim ve Teknoloji Günleri; kendi alanında öncü birçok firmanın katılımıyla 3 gün boyunca sürecek ve 12 Ekim Perşembe günü sona erecek.

Her yıl iş dünyasının birbirinden önemli isimlerin katıldığı Bilim ve Teknoloji Günleri'nde, 21 şirket ve C-Level yöneticileriyle "Değer" konsepti ile izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Havelsan ana sponsorluğunda gerçekleşecek etkinliğe; Havelsan, Aselsan,Tusaş,Vestel, Vakıf Katılım, IBM, Pepsico, Anadolu Grup, Anadolu ISUZU, Zorlu Holding, P&G, CarrefourSA, Assan Alüminyum, Logo Yazılım, Beymen, Prometeon, TurkNet, Google, Eczacıbaşı Gebze Ticaret Odası ve Gebze Organize Sanayi Bölgesi şirketleri katılacak. Etkinlikte ayrıca ülkemizde yaşanan büyük felaketin sarsıcı izlerini unutmamak ve anmak adına Deprem Paneli’de yer alacak.

Etkinliğe katılım belgeli olup, tüm öğrencilere ücretsizdir. Değere ortak olmak için https://bilimveteknolojigunleri.com/ adresinden (okul mailinle giriş yaparak ücretsiz olarak) biletini alınabilir.

Etkinliğin sponsorları:
Ana Sponsor: Havelsan
Platin Sponsorları: Vestel, Prometeon
Altın Sponsorlar: Vakıf Katılım, Logo Yazılım
Gümüş Sponsorlar: Tusaş, Egger Dekor, Aselsan.

Geleneksel etkinlikte birbirinden değerli hediyeleri kazanmak ve yerini ayırtmak için bilet almayı ve sosyal medya (Instagram, Linkedin, Twitter, YouTube) hesaplarından takip edilebilir.

İlk ve son oturumlarda 2, diğer oturumlarda 1 çekiliş hakkı verilecek.

*16 oturuma katılıma katılım belgesi verilecek.

* Bilet satın almak ve etkinlik detayları için: https://bilimveteknolojigunleri.com/

*Sosyal Medya hesapları:

Instagram: www.instagram.com/gtuieee/

Twitter: www.twitter.com/gtuieee

Facebook: www.facebook.com/gtuieee/

Linkedin: www.linkedin.com/company/gtuieee

#Değer

#SeninHayalinSeninGeleceğin

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37