BültenX, Ar-Ge'ye ağırlık verdi

26 Şubat 2023 Pazar 16:37
BültenX, Ar-Ge'ye ağırlık verdi

Medya teknolojileri üzerine yazılım ve otomasyon sistemleri geliştiren Bültenx Teknoloji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Kemal As, AR-GE’ye önem verdiklerini ve medya teknolojileri alanında yazılım çalışmalarına yoğunlaştıklarını söyledi.İSTANBUL (İGFA) - Kamu kurumları ile özel şirketlere hizmet veren Bültenx, medya ilişkilerinin yönetilmesini sağlayan bir otomasyon sistemine sahip. Bu yazılım sayesinde kurumsal iletişim departmanları ve iletişim uzmanlarının markaların medya ilişkilerini yönetmesinde yardımcı oluyor.

Bültenx olarak birçok markaya hizmet verdiklerini belirten Bültenx Teknoloji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Kemal As, medya teknolojileri alanında proje ve otomasyon sistemleri üzerine çalışmalar yürüttüklerini kaydederek, bu kapsamda geliştirdiğimiz ve yüzlerce markaya hizmet verdiklerini söyledi.

Türkiye’deki ulusal ve yerel yayın yapan tüm medya mecralarını kapsayan bir veri tabanı otomasyonu olduğunu belirten As, "Bültenx olarak geliştirdiğimiz bu sistem sayesinde iletişim uzmanları, basın danışmanları ve PR şirketlerinin medya ilişkilerini yönetmesine yardımcı olmaktayız. Bültenx Teknoloji A.Ş. olarak AR-GE çalışmalarına büyük önem vermekteyiz. Hem Bültenx’i geliştirmeye ve yeni özellikler eklemeye dönük çalışmalarımız hem de medya teknolojileri üzerine yeni projeler üretmeye devam etmekteyiz. Bültenx’i tercih eden kamu kurumları, şirketler ve bireysel kullanıcılarımızdan oluşan yüzlerce markaya hizmet vermekten gurur duymaktayız" dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37