banner55

BATI Innovative Logistics sektörde öncü bir rol üstlenmeye devam ediyor

BATI Innovative Logistics, lojistik sektöründe yaşanan değişen ticari düzenlemelerin, tedarik zinciri yönetimi ve uluslararası lojistik operasyonlar üzerinde nasıl bir etki yaratacağını inceleyerek sektörde öncü bir rol üstlenmeye devam ediyor. Şirket, bu değişikliklere hızla uyum sağlamak ve müşterilerine sorunsuz bir lojistik deneyim sunmak için gerekli önlemleri alıyor.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
27 Eylül 2023 Çarşamba 12:09
BATI Innovative Logistics sektörde öncü bir rol üstlenmeye devam ediyor

BATI Innovative Logistics, lojistik sektöründe yaşanan değişen ticari düzenlemelerin, tedarik zinciri yönetimi ve uluslararası lojistik operasyonlar üzerinde nasıl bir etki yaratacağını inceleyerek sektörde öncü bir rol üstlenmeye devam ediyor. Şirket, bu değişikliklere hızla uyum sağlamak ve müşterilerine sorunsuz bir lojistik deneyim sunmak için gerekli önlemleri alıyor.

Son dönemde, uluslararası ticarette gümrük prosedürleri, vergi uygulamaları ve ticari düzenlemelerde önemli değişiklikler yaşanmaktadır. Bu değişiklikler, lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketleri ve tedarik zinciri yönetimini etkileyecek potansiyele sahiptir.

BATI Innovative Logistics olarak, bu değişikliklerin sektörümüz üzerindeki etkisini önceden değerlendirerek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

AYDIN: DEĞİŞEN TİCARİ DÜZENLEMELER, FIRSATLARLA VE ZORLUKLARLA DOLU

Uluslararası Satış Direktörü Kaan Aydın konuyla ilgili olarak, "Değişen ticari düzenlemeler, lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketleri hem fırsatlarla hem de zorluklarla karşı karşıya bırakabilir.

BATI Innovative Logistics olarak, bu değişiklikleri yakından takip ediyor ve gerekli önlemleri alarak müşterilerimize kesintisiz bir lojistik deneyimi sağlamak için çalışıyoruz." açıklamasında bulunuyor.

Konuyla ilgili açıklamasında fırsatlar ve zorluklar olarak nitelendirdiği noktaları farklı dinamiklerin etkilediğini belirten Aydın’a göre fırsatlar arasında, yeni pazarlar ve iş birliği olanakları, teknolojik ilerlemeler, sektörün yeniden şekillenmesi gibi konular yer alırken, zorluklar arasında ise, uyum süreçleri ve hız, belirsizlik ve riskler, maliyet artışları gibi noktalar yer alıyor.

Uluslararası Satış Direktörü Kaan Aydın'a göre, BATI Innovative Logistics, bu fırsatları ve zorlukları göz önünde bulundurarak, değişen ticari düzenlemelere hızla uyum sağlama ve müşterilere kesintisiz bir lojistik deneyimi sunma amacıyla çalışmalarına devam ediyor.

STRATEJİK YAKLAŞIM VE MÜŞTERİ ODAKLI ÇÖZÜMLER

BATI Innovative Logistics, değişen ticari düzenlemelerin getirdiği zorlukları aşmak için çeşitli stratejiler benimsiyor. Güncel bilgi paylaşımı, hızlı ve etkin iletişim, yetkinlik geliştirme ve teknolojik altyapının güçlendirilmesi gibi önlemler BATI Innovative Logistics‘in öncelikleri arasında yer alıyor.

Şirket, gümrük ve vergi uygulamalarındaki değişikliklere hızlı bir şekilde uyum sağlayarak müşterilerinin iş sürekliliğini ve tedarik zinciri operasyonlarını korumayı hedefliyor.

FIRSATLAR VE İLERİYE DÖNÜK ADIMLAR

Değişen ticari düzenlemeler aynı zamanda lojistik sektöründe yeni fırsatlar da sunuyor. BATI Innovative Logistics Uluslararası Satış Direktörü Kaan Aydın, "Bu değişimlerin yanında yeni pazarlar, iş birliği olanakları ve lojistik süreçlerinde verimlilik artışı gibi fırsatlar da ortaya çıkabilir.

BATI olarak, bu fırsatları yakalamak için sürekli olarak sektör trendlerini takip ediyoruz ve müşterilerimizin başarılarını desteklemek için stratejik adımlar atıyoruz." şeklinde belirtiyor.

BATI Innovative Logistics’in değişen ticari düzenlemelerin lojistik sektöründe yarattığı etkileri değerlendirerek müşterilerine sorunsuz bir lojistik deneyimi sunmaya devam edeceğini dile getiren Aydın, şirket olarak, sektördeki değişimleri önceden tespit etmek, uyum sağlamak ve müşteri odaklı çözümler üretmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” açıklamasıyla ileriye dönük atacakları adımları belirtiyor.

BATI Innovative Logistics hakkında:

Küresel taşımacılık hizmetleri sunma ve globalleşen dünyada lojistiğin her alanında kaliteyi ve mükemmelliği sağlayarak müşterilerinin beklentilerini aşan bir servis sağlama misyonu ile 1992 yılında İstanbul’da kuruldu. Faaliyetlerine küresel yenilikleri takip ederek, müşterilerinin tercih ettiği çözüm ortağı olma vizyonunu koruyarak ve etik değerlerinden ödün vermeyerek gerçekleştiriyor.

Kuruluşundan bu yana gerek hizmet verdiği müşterilerin çalıştıkları pazarlar gerekse sektörel ve global gelişmeler doğrultusunda göstermiş olduğu kararlılık ile bugün faaliyetlerine devam ediyor. Batı Innovative Logistics, İzmir, Mersin, Şanlıurfa, Bursa, İzmit, Gaziantep, İskenderun, İST Havalimanı, Ankara, Çanakkale Limanı, Derince ’de toplam 10 şube ve 3 depoya sahiptir.

Seul, Güney Kore & Köstence, Romanya’da 2 Yurtdışı İrtibat Ofisi; Almanya: Berlin (BATI Logistics GmbH), İtalya: Trieste (BATI Logistics SrL) ve Amerika: New York olmak üzere 3 Yurtdışı ofisiyle Denizyolu Taşımacılığı, Havayolu Taşımacılığı, Proje Kargo Taşımacılığı ve Gemi Kiralama, ISO Tank Taşımacılığı, Yat Taşımacılığı, Flexitank Konteyner Taşımacılığı, Karayolu ve Depolama, Hat Temsilciliği ve Liman Acenteliği, Bozulabilir Kargo Taşımacılığı alanlarında 30 yıldır faaliyetlerine devam ediyor.

http://batigroup.com.tr

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37