banner55

İnşaat sektöründe Match Grup ile Birr Şehir işbirliği

Gebze’nin önde gelen iki inşaat devi, ortak bir işbirliğine imza atarak büyük bir güç birliği oluşturdu.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
20 Kasım 2023 Pazartesi 14:43
İnşaat sektöründe Match Grup ile Birr Şehir işbirliği

Gebze’nin önde gelen iki inşaat devi, ortak bir işbirliğine imza atarak büyük bir güç birliği oluşturdu.

Birr Yapı’nın Gebze’nin Yenikent Mahallesi’nde başlattığı ve yüzde 80’i tamamlanan Birr Şehir 3. Etap projesinin tüm satış ve kiralama yetkisini Match Grup iştirakı Match Gayrimenkul üstlendi.

Bu konuyla ilgili işbirliği sözleşmesi projenin yer aldığı Birr Şehir 3. Etap’ta imzalandı. İmza törenine Birr Yapı adına Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Yönten ve Başkan Yardımcısı Nilgün Yönten, Match Grup adına da Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Cihad Demirtaş ve Başkan Yardımcısı Harun Eyüpboğlu katıldı.

BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR

Birr Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Yönten, “Bölgenin iki güçlü firmasının bir araya gelmesi önemli bir gelişme. Konut kredisinin yüksek olduğu dönemde ilk adımı atalım bölgeye örnek olsun diye düşündük. Güzel bir birliktelik olacak, birlikten kuvvet doğar. Bölgemize de iyi bir örnek olur inşallah” diye konuştu.

GEBZE ADINA ÖNEMLİ

Match Grup Yönetim Kurulu başkanı Muhammed Cihat Demirtaş da, “Bölgemizin kendi alanında iki büyük firmasının işbirliği yapmasını çok önemli buluyorum. Biz bir yandan kentsel dönüşüm ve inşaat projelerimizle sektörde faaliyet gösterirken gayrimenkul grubumuzla da satış ve pazarlama alanında sektördeki yerimizi koruyoruz. Birr Yapı’nın yeni projesinde işbirliği içinde olmamız bölgemiz adına da çok önemli” dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37