banner55

Uzunköprü’ye gelen depremzedelere ulaşım ücretsiz

11 Mart 2023 Cumartesi 15:52
Uzunköprü’ye gelen depremzedelere ulaşım ücretsiz

Edirne'nin Uzunköprü Belediyesi anlamlı bir sosyal yardımlaşmaya imza attıçErdoğan DEMİR (EDİRNE İGFA)
Edirne'nin Uzunköprü Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Uzunköprü’ye gelen depremzedelerin şehir içi ulaşımdan ücretsiz olarak yararlanacağı açıklandı.

Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan’ın  konuyla ilgili açıklaması şöyle; “Şehrimizde misafir ettiğimiz depremzede vatandaşlar şehir içi ulaşımdan ücretsiz faydalanacak Mart ayı Belediye Meclis toplantısında Belediye Meclis Üyelerinin oybirliği ile meclisten geçen karara göre; Uzunköprü Belediyesi ve SAN - TER Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi işbirliği ile şehrimizde yaşayan tüm depremzede vatandaşlar şehir içi ulaşım hizmetlerinden 8 ay boyunca ücretsiz faydalanacak.”dedi.

 Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan , Depremzede vatandaşlar için hazırlanan ulaşım kartlarını, Santer Taşımacılık Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Özen'e takdim etti.

Başkan Özlem Becan yaptığı açıklamada "Şehrimizde misafir ettiğimiz depremzede vatandaşlarımız şehir içi ulaşımdan ücretsiz faydalanacak. SAN-TER Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi'ne bu fedakârca davranışları için teşekkür ediyoruz" dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37