Fotoğraf severler, her ay ödül kazanmaya devam ediyor

Büyükşehir’in Online Fotoğraf Platformu uygulaması fotoğrafçıların ilgisini çekmeye ve fotoğraf severleri her ay ödüllendirmeye devam ediyor.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
11 Aralık 2023 Pazartesi 10:57
Fotoğraf severler, her ay ödül kazanmaya devam ediyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin kentin fotoğraf hafızasını oluşturan Sevdamız Kocaeli mobil uygulaması bünyesinde yer alan üyelerinden dereceye girenler ödül kazanmaya devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Kocaeli’nin en güzel fotoğraflarını ben çekerim diyenler için başlatılan Fotoğraf Platformu uygulaması fotoğrafçıların ilgisini çekiyor. Temmuz ayından bu yana her ay sevdamızkocaeli.com dijital fotoğraf platformunda en çok puanı toplayarak dereceye giren 5 kişi ödüllerini alıyor.

5 AYDA 2 MİLYONUN ÜZERİNDE GÖRÜNTÜLEME

Fotoğraf severler kendi çektikleri şehir, doğa, turizm, sanat, kültür, tarih, yaşam içerikli fotoğrafları paylaşarak fotoğraf severlerin beğenisine sunuyor. Fotoğraf tutkunları için hizmete sunulan Sevdamız Kocaeli platformu ilk aydan bu yana 2 milyon 219 bin 305 görüntüleme aldı. Platforma üye olan kullanıcılar arasında kasım ayında en çok puan alan 5 üye ödüllerini aldı.

Kasım ayında kıran kırana mücadeleye girerek ilk 5’e adını yazdıran Orçun Fakioğlu 2.342 puan toplayarak birinciliğe hak kazanırken, Fehmican Coşkun 1.299 puanla ikinci, Burcu Alagözoğlu 1.285 puanla üçüncü, Erdem Tümpalay 1.255 puan alarak dördüncü, Tuba Soylu ise 1.223 puan alarak beşinci oldu.

SOSYAL ÇEVREMİ UYGULAMAYA DAHİL EDİYORUM

Dijital Platforma üye olan Fehmican Coşkun, ‘’İkinci oldum mutluyum, Sevdamızkocaeli.com Dijital Fotoğraf Platformunu belediyenin dijital ekranlarında dönen reklamlarda gördüm. Beğenerek çektiğim fotoğraflarımı gönderdim. Güzel bir uygulama olduğunu düşünüyorum çevreme de uygulamaya katılmalarını söylüyorum desteğim çoğaldı bu sayede ikinci oldum. Emeği geçenleri tebrik ediyorum. Fotoğrafa ilgi duyan herkesin, katılmasını öneriyorum” sözleriyle düşüncesini ifade etti.

ŞEHRİN BİLİNMEYEN SOKAKLARINI KEŞFEDİYORUM

Kasım ayında iyi bir puan toplayarak beşinci olarak hediyesini alan Tuba Soylu da duygularını paylaştı. Soylu, “KO-MEK Fotoğrafçılık kursuna gidiyorum, hocamız uygulamayı bize anlattı ve dahil olduk böylelikle Sevdamız Kocaeli Platformuyla tanıştım.

Fotoğraf çekmeyi çok seviyorum, gitmediğim yerlerin fotoğraflarını da burada gördüm. Pek çok fotoğrafçının profesyonel fotoğraflarını görmek bizi teşvik ediyor. Fotoğraflarımızı paylaşıp çevremize de öneriyoruz uygulamayı tanıtıyoruz. Çevremize öneride bulunuyorum.

Kasım ayında 5. oldum diğer aylarda zirveyi zorlamayı istiyorum. Mutlaka tavsiye ediyorum pek çok farklı fotoğrafla karşılaşabilirsiniz. Düz bir fotoğraf değil sokak fotoğrafçılığını görerek şehrin bilinmeyen sokaklarını keşfedeceksiniz. Ben herkese öneriyorum, aktif bir şekilde kullanmaya devam edeceğim” dedi.

PUANLARI TOPLA, HEDİYELER KAZAN

Sen de www.sevdamizkocaeli.com’dan veya App Store ve Google Play'den Sevdamız Kocaeli Mobil uygulamasını indirerek Kocaeli fotoğraflarını yükleyip puan toplayabilir, her ay ilk beşe giren üyeler için hazırlanan sürpriz hediyelerden birini kazanabilirsin.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37