banner55

Güvenç: Gebze'ye büyük hizmetler yapacağıma inanıyorum

İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Sadık Güvenç Gebze basınıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
20 Kasım 2023 Pazartesi 14:03
Güvenç: Gebze'ye büyük hizmetler yapacağıma inanıyorum

İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Sadık Güvenç Gebze basınıyla kahvaltıda bir araya geldi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in grup toplantısında kendisini onurlandırıp Gebze Belediye Başkan Adayı olarak açıklamasıyla beraber bir sürece girmiş olduğunu belirten Güvenç şunları söyledi:

Ben 1969 yılında Gebze’nin Tavşanlı köyünde doğdum. Yedi kuşak Gebzeliyim. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Siyasete çok küçük yaşlarda ilgi duydum. Rahmetli Alaettin Kurt abimizin desteğiyle 1987 yılında Doğru Yol Partisi gençlik Kolları’nda siyasi hayatıma başlamış oldum. Partinin çeşitli ana kademelerinde görev yaptım ve daha sonra doğduğum, büyüdüğüm köyümde 1997 ile 2014 yılları arasında da 4 dönem aralıksız muhtarlık yaptım.

2014’den bugüne kadar da hala Gebze Belediyesi’nde ikinci dönem meclis üyesi olarak görev yapmaktayım.

Arkadaşlar meşakketli bir yola çıktık, zorluğumuzu biliyoruz ancak ben Gebze’de ticaret yapıyorum. Yedi kuşak Gebze’deyim. Ailemle birlikte üç kuşaktan beri de Gebze’de esnaflık yapıyoruz. Güvenç Depoculuk ve inşaat sektöründe Gebze’de faaliyet gösteriyoruz.

Gebze ile alakalı adaylığım söz konusu olduğunda bizler Gebze’nin çocuğuyuz. Gebze’nin sorunlarını biliyoruz.Gebze’de neler yapacağımızı biliyoruz. Gebze bizim yaşam alanımız. Gebze benim için çok önemli çünkü Gebze benim memleketim. Gebze sevdamız çok farklı. Her koşulda, her konuda Gebze’ye büyük hizmetler yapacağıma inanıyorum.

Gebze halkı çözümcü, şeffaf, tarafsız bir yönetim istiyor. Biz de inşallah böyle bir yönetime talibiz. Geçmişte biliyorsunuz amatör spor kulüplerinde, Gebzesporumuz’da, sivil toplum kuruluşlarında çeşitli kademelerde görev yaptık ve bu görevleri de başarıyla, severek yaptım. Bütün işlerimi severek yaptım. Bugüne kadar yaptığım işlerde de hiçbir siyasi ayrımcılık yapmadım ve bundan da mutluluk duydum.

Bugün çıktığımız bu yolda arkamızda ne kadar destek olduğunu görüyorum. Ben gerek AK Parti’den, gerek MHP’den, Saadet Partisi’nden ve CHP’den çok oy alacağıma inanıyorum. Ekip arkadaşlarımla, STK’larla, muhtarlarımızla, siz basın mensuplarının destekleri ile ilçemize hizmet için yola çıktık. Adaylığımızın açıklanmasından sonra bize destek olan halkımıza çok teşekkür ederim. Arkamızdaki bu gücün farkındayım. Gebze’de ki 300 bin seçmen var en az 90 bin oyla, bu seçimi rahat bir şekilde alacağımıza inanıyorum. İlçemizde kesinlikle particilik yapmayacağım, ayırımcılık olmayacak. Bunun sözünü candan ve gönülden veriyorum. Gebze’nin bütün sorunlarına hakimiz. Önümüzdeki günlerde projelerimizi açıklayacağız.

 Bizim sevdamız koltuk sevdası değil. Bizimkisi memleket aşkıdır. Gebze’de doğdum büyüdüm. Gebze’nin nüfusu 15 binlerde iken ben Gebze ile birlikte yaşadım. Şu an amatör kümede mücadele eden Gebzespor’un asıl olması gereken lig Süper Lig’dir. Bunu ilçemizin birleşenleri ile birlikte vereceğimiz destek ile birlikte başaracağımıza inanıyorum. Gebze’nin il olması için ne gerekiyorsa yapacağım. Hep birlikte bir bütün olup Gebze’nin hak ettiğini alması için çalışacağım. Her türlü destek için için şeref sözü veriyorum.

Basın toplantısına İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Nusret Acur, İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Av.Uğur Demir, İYİ Parti Kocaeli İl Başkan Başdanışmanı Hayati Bayram, İYİ Parti Gebze Belediyesi Meclis üyeleri Birol Elüstü ve Umut Aydoğdu katıldı.

Son Güncelleme: 20.11.2023 15:03
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37