Yıldız: Çanakkale ruhuyla seçimi kazanacağız

İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Şanbaz Yıldız, Turgut Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi, “18 Mart’ta bu millet büyük bir destan yazdı. Biz de o ruhla seçimi kazanacağız” dedi.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
19 Mart 2023 Pazar 16:31
Yıldız: Çanakkale ruhuyla seçimi kazanacağız

İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Şanbaz Yıldız, Turgut Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi, “18 Mart’ta bu millet büyük bir destan yazdı. Biz de o ruhla seçimi kazanacağız” dedi.

İYİ Parti önceki dönem İl Başkanı ve Milletvekili Aday Adayı Şanbaz Yıldız, seçim çalışmalarına başladı. İzmit’in Turgut mahallesinde sokak soka gezen, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Şanbaz Yıldız, vatandaştan İYİ Parti’ye destek istedi.

İl Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Zekeriya Özak, İl Kadın Kollarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yasemin Met, İl Başkan Yardımcısı Buğra Yiğit Kılıç ve İzmit İlçe Başkanı Ayşegül Babacan ile parti yöneticilerinin de yer aldığı ziyarette Yıldız, halkın büyük ilgisiyle karşılaştı.

YOL HARİTASI

Kahvehaneleri gezen, esnafın halini hatırını soran, gezdiği yerlerde sıkılmadık el bırakmayan Yıldız, Mustafa Kemal Atatürk liderliğinde 18 Mart 1915’te verilen mücadelenin kendilerinin yol haritasını oluşturduğunu söyledi.

Yıldız, “Bizler Çanakkale ruhuyla seçimi kazanacağız. Çünkü Çanakkale’de bu millet büyük bir bağımsızlık, büyük bir vatan mücadelesi verdi. Hepsini rahmetle anıyorum” dedi.

MİLLETİMİZ FAKİRLİĞİ HAK ETMİYOR

Türkiye’nin cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile fakirleştiğini, halkın ümitsizleştiğini, gençlerin Türkiye’yi terk etmek istediğini söyleyen Yıldız, “Dünyanın en güzel coğrafyasında yaşayan bir milletiz. Bizim milletimiz bu fakirliği, bu ümitsizliği hak etmiyor.

Taşı sıksa suyunu çıkartacak gençlerimizin başka ülkelerde kendilerine gelecek araması içimize sinmiyor. İYİ Parti, güçlendirilmiş parlamenter sistemle bu halka zenginliği, güveni, ümidi vaat ediyor. Milletimizle birlikte başaracağız ve bu kötü günlere son vereceğiz” dedi.

AKŞENER’İ ANLATACAĞIZ

Kocaeli’nin İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in memleketi olduğunu ifade eden Şanbaz Yıldız, “Sayın Akşener’e memleketinden çok büyük destek var. Hemşerilerimiz onu çok iyi anlıyor. Ama yetmez.

Bizler Kocaeli’nin İYİ’leri olarak Akşener’i anlatmadığımız tek bir vatandaş kalmayana dek çalışacağız. Çünkü sorumluluğumuz herkesten çok. İYİ’leri Kocaeli’de birinci yapacağız” şeklinde konuştu.

Şanbaz Yıldız, vatandaşlardan büyük alkış aldı.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37