ERÜ'den profesöre duygusal veda

Geçirdiği rahatsızlık sonucu yaşamını yitiren Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof Dr Tamer Güneş için, görev yaptığı fakültede tören düzenledi Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)Düzenlenen törene, Rektör Prof Dr Fatih Altun Rektör Yardımcıları Prof Dr Oktay Özkan, Prof Dr M Hakan Poyrazoğlu ve Prof Dr Hakan Aydın, Genel Sekreter Prof Dr İbrahim Narin, Tıp Fakültesi Dekanı Prof Dr Cemal Alper Kemaloğlu, Genel Sekreter Yardımcısı Doç Dr Afşın Alper Cerit, İl Sağlık Müdürü Dr Mehmet Erşan, Kayseri Baro Başkanı Av Ali Köse, öğretim üyeleri, idari personel, vefat eden Prof Dr Tamer Güneş’in yakınları katıldı Törende konuşan Rektör Prof Dr Fatih Altun, Prof Dr Tamer Güneş'in yüzündeki tebessümlü ifadeyi hiçbir zaman unutmayacaklarını belirterek, Prof Dr Güneş’e Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diledi Tıp Fakültesi Dekanı Prof Dr Cemal Alper Kemaloğlu da Prof Dr Güneş’in nazik ve kibar bir kişiliğe sahip olduğuna dikkat çekerek, “Her zaman yeni doğan bebeklere merhamet ve sevgiyle bakan bir hekimdi" dedi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof Dr Duran Aslan ise Prof Dr Güneş’in hekimlik ve akademisyenlik hayatı boyunca hiç yakınmadan yorulmadan çok büyük sabır ve özveriyle çalışan bir kişi olduğunu belirterek, birlikte çalıştığı herkese rol model olduğunu söyledi Prof Dr Tamer Güneş'in eşi ERÜ Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç Dr Işın Güneş’in konuşmasının ardından törende Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve dua edildi Prof Dr Tamer Güneş, Hulusi Akar Cami’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi

08 Haziran 2024 Cumartesi 07:30
ERÜ'den profesöre duygusal veda

Geçirdiği rahatsızlık sonucu yaşamını yitiren Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tamer Güneş için, görev yaptığı fakültede tören düzenledi.Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Düzenlenen törene, Rektör Prof. Dr. Fatih Altun Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Oktay Özkan, Prof. Dr. M. Hakan Poyrazoğlu ve Prof. Dr. Hakan Aydın, Genel Sekreter Prof. Dr. İbrahim Narin, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cemal Alper Kemaloğlu, Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Afşın Alper Cerit, İl Sağlık Müdürü Dr.Mehmet Erşan, Kayseri Baro Başkanı Av. Ali Köse, öğretim üyeleri, idari personel, vefat eden Prof. Dr. Tamer Güneş’in yakınları katıldı.

Törende konuşan Rektör Prof. Dr. Fatih Altun, Prof. Dr. Tamer Güneş'in yüzündeki tebessümlü ifadeyi hiçbir zaman unutmayacaklarını belirterek, Prof. Dr. Güneş’e Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diledi.

Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cemal Alper Kemaloğlu da Prof. Dr. Güneş’in nazik ve kibar bir kişiliğe sahip olduğuna dikkat çekerek, “Her zaman yeni doğan bebeklere merhamet ve sevgiyle bakan bir hekimdi" dedi.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Duran Aslan ise Prof. Dr. Güneş’in hekimlik ve akademisyenlik hayatı boyunca hiç yakınmadan yorulmadan çok büyük sabır ve özveriyle çalışan bir kişi olduğunu belirterek, birlikte çalıştığı herkese rol model olduğunu söyledi.

Prof. Dr. Tamer Güneş'in eşi ERÜ Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Işın Güneş’in konuşmasının ardından törende Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve dua edildi.

Prof. Dr. Tamer Güneş, Hulusi Akar Cami’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37