Başkan Sezer: Gazeteciler ve Basın Bayramı kutlu olsun

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutladı.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
24 Temmuz 2021 Cumartesi 10:54
Başkan Sezer: Gazeteciler ve Basın Bayramı kutlu olsun

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutladı.

Sezer yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Toplumun, kamuoyunun hızlı, doğru, tarafsız haber alma hakkını temin etmek, demokratik ülkelerin en belirgin göstergesidir. Toplumsal değerlere saygılı, kişisel hak ve özgürlükleri temel alan tarafsız bir anlayışla görevini yerine getiren özgür basın, demokrasimizin en büyük güvencesidir.

Yerel ve ulusal basın kuruluşlarımız, ülkemizin birliğine, beraberliğine, devletimizin bekasına, milli irademize ve demokrasimize kasteden her türlü darbe ve terör girişimine karşı da halkımızın doğru ve hızlı bir şekilde bilgilendirilmesini sağlayarak önemli bir görevi yerine getirmişler, getirmeye de devam edeceklerdir.

Bu vesileyle; ilçemizin ve ilimizin sosyal, kültürel, ekonomik gelişimine ve kalkınmasına gündeme taşıdıkları konularla katkı sağlayan, yaptıkları görev gereği bir anlamda kamu hizmeti ifa eden, muhabirinden genel yayın yönetmenine kadar basın camiasının her seviyesinde kamuoyunun bilgilenme hakkından yararlanması için gayret eden basın camiasının, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutlar, çalışmalarında üstün başarılar dilerim.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37