Emine Erdoğan'dan 'su' mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 22 Mart Dünya Su Günü dolayısıyla sosyal medya hesabından yayımladığı mesajında, "Vicdan defterlerimizde yeni bir sayfa açalım, suyumuza sahip çıkalım" mesajını verdi

22 Mart 2024 Cuma 15:54
Emine Erdoğan'dan 'su' mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 22 Mart Dünya Su Günü dolayısıyla sosyal medya hesabından yayımladığı mesajında, "Vicdan defterlerimizde yeni bir sayfa açalım, suyumuza sahip çıkalım" mesajını verdi.ANKARA (İGFA) - Emine Erdoğan, Dünya Su Günü dolayısıyla sosyal medya hesabından mesaj yayımladı.

Erdoğan mesajında, bir yudum suyun, bir fidanın filizlenmesi, bir tarlanın bereketi, bir nehrin akışı olduğunu belirttiği mesajında, "Bir damla tasarruf, bir damla hayat demektir. Su verimliliği seferberliği, işte bu sorumluluk bilincinin bir tezahürü. Evlerimizde, iş yerlerimizde, tarlalarımızda suyu bilinçli kullanarak seferberliğe can olup her damlayı geleceğe taşıyalım. 22 Mart Dünya Su Günü'nde vicdan defterlerimizde yeni bir sayfa açalım, suyumuza sahip çıkalım" ifadelerini kullandı.

https://twitter.com/EmineErdogan/status/1771132569712488861

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37