GTO’da eğitim programına katılan üyelere katılım belgesi verildi

GTO üyelerine aile şirketlerinin kurumsallaşması eğitim programı katılım belgeleri törenle teslim edildi.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
05 Haziran 2024 Çarşamba 14:47
GTO’da eğitim programına katılan üyelere katılım belgesi verildi

GTO üyelerine aile şirketlerinin kurumsallaşması eğitim programı katılım belgeleri törenle teslim edildi.

Gebze Ticaret Odası’nın üye oryantasyon programları kapsamında 17 Nisan’da başlattığı Aile Şirketlerinin Kurumsallaşması Farkındalık Eğitim Programını başarıyla tamamlayan üyelerine katılım belgeleri, Oda’da düzenlenen törenle Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Aslantaş, GOSB Teknopark Müdürü Prof. Dr. Murat Çemberci ve Oda Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından teslim edildi.

Oda üyelerinin kurumsallaşma süreçlerinde yaşadıkları soru ve sorunları bire bir ve yüz yüze olarak uzmanına ileterek cevap alabildikleri etkileşimli olarak gerçekleştirilen eğitim programına üst düzey yönetici ve firma sahiplerinin ilgisi yoğun oldu.

17-24 Nisan ve 2 Mayıs tarihlerinde üç etap şeklinde gerçekleştirilen, GOSB Teknopark Müdürü Prof. Dr. Sn. Murat Çemberci’nin Kurumsallaşma Kavramı ile Tanışma, Kurumsal Yönetim Teori ve İlkeleri ve Veliaht Seçimi konulu üç ana başlıkta Oda üyelerini teorik olarak bilgilendirmenin yanında deneyimlerini de paylaştığı programda, katılımcı her bir üye için yedi buçuk saatlik eğitim gerçekleştirildi.

Katılım Belgesi Teslim Töreni’nde konuşan Başkan Aslantaş, aile şirketlerinin kurumsallaşma sürecinin şirketlerin sürdürülebilirlik yolculuğunun temeli olduğunu vurgulayarak Gebze Ticaret Odası olarak sürdürülebilirlik kavramına Oda üyelerinin uyumunu sağlamalarına destek olmak adına Oda faaliyetlerine devam edileceğini belirtti.

Tören, programı başarıyla tamamlayan üye firma temsilcilerine katılım belgelerinin Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Aslantaş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mikdat Aydın, Yönetim Kurulu Üyeleri Sinan Yücel, Yücel Yılmazel ve GOSB Teknopark Müdürü Prof. Dr. Murat Çemberci tarafından teslim edilmesiyle son buldu.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37