banner55

Kahve Dünyası sonbaharı Narlı Dondurma ve Milkshake ile karşılıyor

Kahve Dünyası’nın artık gelenekselleşen “Ayın Dondurması” konseptinde ekim ayının yıldızı Narlı Dondurma.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
03 Ekim 2022 Pazartesi 16:16
Kahve Dünyası sonbaharı Narlı Dondurma ve Milkshake ile karşılıyor

Kahve Dünyası’nın artık gelenekselleşen “Ayın Dondurması” konseptinde ekim ayının yıldızı Narlı Dondurma.

Ay boyunca tüm Kahve Dünyası noktalarında dondurma severlerle buluşacak olan Narlı Dondurma, sonbahar meyvelerinden narın en doğal ve lezzetli halini sunuyor.

Ayın Dondurması konseptine ilave olarak ayın milkshake’i olarak da yerini alacak olan Narlı Milkshake, sonbahara lezzetli bir merhaba demek isteyenleri bekliyor.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası sonbaharı Narlı Dondurma ve Milkshake ile karşılıyor. Kahve Dünyası’nın her ay mevsim lezzetleriyle hazırladığı Ayın Dondurması ve Ayın Milkshake’i konseptinin ekim ayı konuğu olan nar, içerdiği zengin lif, potasyum, proteinin yanı sıra antioksidan etkisiyle de şifa kaynağı olarak biliniyor.

Olgun nar taneleri ve nar püresi ile hazırlanan Narlı Dondurma ile Narlı Milkshake ekim ayı boyunca Kahve Dünyası mağazalarında sevenlerini bekliyor.

Mevsiminde toplanmış nar taneleri, nar püresi, çikolata parçaları, orkide bitkisinin köklerinden elde edilen saleple ve besin değeri yüksek, tam yağlı, lezzetli Jersey inek sütüyle hazırlanan Narlı Dondurma, endüstriyel üretimden uzak, ev yapımı tarzında hazırlanıyor. Ayrıca tüm Kahve Dünyası dondurmaları gibi koruyucu veya gıda boyası içermiyor.

Kahve Dünyası hakkında

Yarım asırdır kahve - kakao ticareti yapan ve 30 yılı aşkın yaklaşan çikolata deneyimi bulunan Altınmarka Grubu’nun bir üyesi olan Kahve Dünyası, ilk mağazasını İstanbul’un Eminönü semtinde açtı.

Misafirperverliği ve ikram kültürüyle kısa sürede sektörün öncü markalarından biri haline gelen Kahve Dünyası günümüz itibarıyla Türkiye’nin coğrafi penetrasyonu en yüksek kahve ve çikolata zinciridir.

Yurt içinde 200’ü aşkın mağaza olmak üzere akaryakıt istasyonları ile1000’e yakın satış noktası, yurt dışında ise 15 mağazası bulunan Kahve Dünyası, her gün 100 bini aşkın misafirine hizmet vermektedir.

Tüm mağazalarının işletmesini üstlenerek kalitesini garanti altına alan Kahve Dünyası aynı zamanda, kahve, çikolata, dondurma, unlu mamul ve fit lezzetlerden oluşan bini aşkın lezzetini Türkiye’de benzeri olmayan mağaza konsepti ile misafirlerine sunmaktadır.

“Hepimizin Ortak Noktası” söylemiyle faaliyetlerini sürdüren Kahve Dünyası’nın kurumsal sosyal sorumluluk projelerini bir araya getirdiği budunyahepimizin.org isminde bir platformu bulunmaktadır.

Son Güncelleme: 03.10.2022 16:19
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37