banner55

Başkan Türel, Gebze Yaz Konserleri’nin yapıldığı yeri eleştirdi

Saadet Partisi Gebze İlçe Yönetimi, Mustafa Türel’in başkanlığında haftalık toplantısını gerçekleştirdi.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
11 Ağustos 2022 Perşembe 11:49
Başkan Türel, Gebze Yaz Konserleri’nin yapıldığı yeri eleştirdi

Saadet Partisi Gebze İlçe Yönetimi, Mustafa Türel’in başkanlığında haftalık toplantısını gerçekleştirdi.

Gebze’nin sorunları başta olmak üzere ülke ve dünya gündeminin ele alındığı toplantıda, Gebze Belediyesi’nin adı altında, Gebze Şehitliği’nin yakınındaki Mevlana Kapalı Pazar meydanın yapılan ‘Yaz Konserleri’ni gündeme alındı.

ŞEHİTLERİNE VE ÖLÜLERİNE HÜRMET GÖSTEREN KADİM BİR MİLLETİZ

Ceza konseriyle ilgili uyarıları dikkate almayan Gebze Belediye yönetimine sert tepkilerin koyulduğu toplantıda, Zinnur Büyükgöz’ü sert dille eleştiren Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Mustafa Türel şunları söyledi:

Şehitliğin yanı başında gerçekleştirilen Ceza konserinin yapılmasına rağmen, Gebze Belediyesi yönetimi bir yanlışı devam ettirmekte ısrar ediyor. Şehitlerimize ve ölülerimize karşı yapılan hürmetsizlikten vazgeçilmiş değil. Nesillerimize de kötü örnek olacak böyle bir tavrı hangi değer yargılarıyla yaptıklarını anlamış değiliz. Biz millet olarak mezarlıkların yanında geçerken sessizce dua okuyan ve ölülerimize saygı gösteren kadim bir milletiz. Bu belediye yönetimi maalesef yanlışı sürdürüyor. Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz bu yanlıştan vazgeçmemesi halinde gelecekte hayırla yad edilmemesine imza atmış olacak.

BÜYÜKGÖZ TOPU TACA ATIYOR

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Ceza konserinin şehitliğin yanı başında yapılması konusunda yaptığımız eleştirilere karşı, ‘Bize eleştiri yapıyorsunuz alternatifini de sunmak zorundasınız’ gibi bir beyanda bulunmuştu.

Yine kendisi belediye başkanı olmadan önce seçim beyannamesinde, ‘Bizler Gebze’yi ortak akılla yöneteceğiz’ açıklaması yapmasına rağmen 3 yıllık belediye başkanlığı döneminde herhangi bir konuda ortak aklı hayata geçiren maalesef bir adım atmamıştır.

Ortak akılı referans almayan bir belediye başkanı, yanlışlarını örtbas etmek için alternatif yok diyerek gerçeklerden kaçmaya devam ediyor. Bu şekilde davranmakla da topu taca atıyor.

Son Güncelleme: 11.08.2022 11:52
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37