banner55

Çakır'dan, Beylikbağı'nda ki vatandaşlara namus sözü

Çakır'dan, Beylikbağı'nda ki vatandaşlara namus sözü

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
07 Mart 2019 Perşembe 17:20
Çakır'dan, Beylikbağı'nda ki vatandaşlara namus sözü


Bağımsız Belediye Başkan adayı Serap Çakır, Beylikbağı Anıl Düğün Salonu’nda Beylikbağı bölgesinde yaşayan yaşlı vatandaşlarla buluştu. Çakır’ın yemekli davetine katılan vatandaşlar, sıkıntılarını dile getirip Çakır’dan söz aldılar.
Beylikbağı Mahallesi’nde çoğunluğu 50 yaş üzeri olan vatandaşlarla bir araya gelen Serap Çakır kendisini tanıtıp, Gebze için hedeflerini anlattıktan sonra vatandaşları dinledi. Tapu sorunundan, sosyal alan eksiklere kadar bir çok sorunun dile getirildiği toplantı da vatandaşlar Çakır’dan göreve gelmesi durumunda tek şey beklediklerini, dürüst ve adil bir lider olmasını istediler.

Çakır bu talebe, "Benden dünyanın en kolay şeyini istediniz. Benim karakterim dürüstlük ve adaletli olmaktır. Size bu konuda namus sözü veriyorum dürüst ve adil bir başkan olacağım"dedi.

SORUNLARINI ANLATTILAR

Gebze Bağımsız Belediye Başkan adayı Serap Çakır, Beylikbağı Anıl Düğün Salonu’nda ki toplantı da vatandaşların dertlerini dinledi. Kısa bir selamla konuşmasının ardından mikrofonu davetlilere uzatan Çakır’a son derece ilginç sorular geldi. O bölge’de ki tapu sorununun çözümüne dair Çakır’ın sunduğu katkı ve öneriler dile getirildi. Beylikbağı’nda bir türlü bitirilemeyen meydan projesi ve siyaseten verilen sözlerin tutulmamasından dert yanan çok sayıda vatandaş oldu.

NAMUS SÖZÜ VERDİ

Bir yaşlı vatandaş Serap Çakır’a, "Size destek verip, başkan seçtiğimiz de adil ve dürüst olacağınıza dair söz verir misiniz? Çünkü bugüne kadar siyasetçiler hep seçim döneminde vaatler verip, sonra kayboldular. Kapılarını çaldığımızda ise bize hiç dürüst olmadılar. Kişiler arasında hep ayrın yaptılar" dedi.
 
Bu soru üzerine Çakır, "Siz benden dünyanın en kolay şeyini istediniz. Dürüst ve adil olmak benim karakterim yapımda var. Biz Gebze’yi hep birlikte geliştirip, güzelleştireceğiz. Bunu yaparken de asla karakterimizden ve kişiliğimizden ödün vermeyeceğiz. Adil ve dürüst olmak insan olarak benim karakterim. Size bunun için namus sözü veriyorum. Her zaman içinizde olacağım ve adaletten, dürüstlükten asla sapmayacağım" dedi.

Son Güncelleme: 09.03.2019 22:38
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37