banner55

Türkkan gününü Gebze’de geçirdi

İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan Gebze İYİ Parti ilçe teşkilatına geldi. Bir müddet ilçe teşkilatında partililerle görüşen Türkkan daha sonra Gebze esnafını gezdi, sorunlarını dinledi.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
23 Eylül 2021 Perşembe 16:20
Türkkan gününü Gebze’de geçirdi

İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Gebze İYİ Parti ilçe teşkilatına geldi. Bir müddet ilçe teşkilatında partililerle görüşen Türkkan daha sonra Gebze esnafını gezdi, sorunlarını dinledi.

Geçtiğimiz hafta İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile Artvin, Ardahan, Iğdır, Ağrı ve Kars’ta ziyaretlerde bulunan İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan bu hafta Kocaeli’nde. Türkkan dün tam gün Gebze’deydi.

İYİ Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Nusret Acur, Gebze İlçe Başkanı Burak Uluköylü ve ilçe yöneticileri ile birlikte ülke gündemi, Gebze’nin sorunları ve çözüm önerileri hakkında istişarede bulunan Türkkan, Belediye Meclis Üyeleri’nin Belediye’de, kendisinin de TBMM’de bu konuları dile getireceğini ifade etti.

ESNAFIN DURUMU GEBZE’DE DE FARKLI DEĞİL

Türkkan İlçe Başkanlığı’ndaki programın ardından Gebze’de birtakım ziyaretlerde bulundu. İYİ Parti Grup Başkan Vekili, esnafı ziyaret ederken karşılaştığı manzarayı da şu sözlerle ifade etti:

“Gebze’de uğradığımız eczanede neden yakınıyor biliyor musunuz Eczacı beyefendi?

- “Veresiye ilaç talebi o kadar fazla ki” diyor.

İlgi Sağlık Merkezi’nde ise hastaların en ufak bir şikayetinde ilçelerde bulunan sağlık ocakları veya aile hekimleri yerine hastaneye gitmelerinin, hastanelerde anlamı olmayan bir yoğunluğa sebep olduğunu anlattı hekim arkadaşlar.”

TAZİYE ZİYARETLERİ

İYİ Partili Türkkan, Gebze’de taziyeye gitmeyi de ihmal etmedi. Geçen yıl hayatını kaybeden Milletvekili Bülent Atasayan’ın yakın zamanda ablası vefat etti. Türkkan, bu nedenle Bülent Atasayan’ın oğlu Alkış Atasayan’a taziye ziyaretinde bulundu.

İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Gebze’de geçtiğimiz günlerde eşini kaybeden İYİ Parti Gebze İlçe Muhasibi Yıldız Bora Erten ve oğlu Bedirhan’ı da ziyaret ederek başsağlığı dileklerini iletti.

Türkkan Gebze’de Kadir İkinci’nin de misafiri oldu.

Son Güncelleme: 23.09.2021 16:26
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37