Doğuş'un senfonik çocuklarından Antalya konseri

Doğuş Grubu'nun ‘Çocuklara Doğuş'tan İyi Bir Gelecek’ vizyonuyla hayata geçirdiği Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası (DÇSO), Antalya Devlet Senfoni Orkestrası’nın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak için gerçekleştirdiği konserlere eşlik etti

21 Nisan 2024 Pazar 13:08
Doğuş'un senfonik çocuklarından Antalya konseri

Doğuş Grubu'nun ‘Çocuklara Doğuş'tan İyi Bir Gelecek’ vizyonuyla hayata geçirdiği Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası (DÇSO), Antalya Devlet Senfoni Orkestrası’nın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak için gerçekleştirdiği konserlere eşlik etti.İSTANBUL (İGFA) - Doğuş Grubu’nun en uzun soluklu sosyal sorumluluk platformlarından Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası (DÇSO), Antalya Devlet Senfoni Orkestrası’nın gerçekleştirdiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konserlerinde yer aldı.

19 Nisan’da Atatürk Kültür Merkezi Aspendos Salonu’nda ve 20 Nisan’da Kepez Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen anlatımlı çocuk konserlerinde 31 DÇSO üyesi olmak üzere toplam 71 kişi sahne alırken, konserlerin şefliğini Tolga Taviş üstlendi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak ve bu coşkuyu paylaşmak adına gerçekleştirilen konserleri yaklaşık bin 400 kişi izledi. Efdal Altun’un anlatıcılığı eşliğinde Fonikler Köyü ve Büyülü Orkestra isimli anlatımlı eserlerin yer aldığı konserde, izleyiciler 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlarken unutulmaz dakikalar yaşadılar.  

Kuruluşundan bu yana yurt içi ve yurt dışında 82 konser gerçekleştiren DÇSO, bugüne kadar 1100'den fazla öğrenciye ulaştı. 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37