banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
14 Kasım 2018 Çarşamba

Sanayi kenti Kocaeli ihracatta vites yükseltti

Çayırova’da 2 dev yatırım daha hizmete açılıyor

Çayırova’da 2 dev yatırım daha hizmete açılıyor

16 Kasım 2016 Çarşamba 16:30
Çayırova’da 2 dev yatırım daha hizmete açılıyor
Çayırova Belediyesi 2 dev yatırımı daha Emek ve Atatürk Mahallesinde hizmete açıyor.

Sosyal belediyeciliğin en güzel yansımalarından olan Semt Konakları projelerine yenilerini kazandırmayı sürdüren Çayırova Belediyesi, 17 Kasım Perşembe günü saat 13.30’da Emek Mahallesi Şehit Asb. Ömer Halisdemir ve Atatürk Mahallesi Şehit Yrb. İlker Çelikcan Semt Konağı’nı resmi törenle açıyor. Açılışa Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da katılıyor.

Geleneksel Türk evleri mimarisine yakın bir görünüme sahip olarak inşa edilen Emek Mahallesi Şehit Asb. Ömer Halisdemir Semt Konağı ve Atatürk Mahallesi Şehit Yrb. İlker Çelikcan Semt Konağında ilçe halkına eğitim, sağlık, spor, sosyal ve kültürel alanlarda hizmet veriliyor. Anne-Çocuk Kulüpleri, Bilgievleri, Gençlik Merkezleri, Muhtarlık, Aile Sağlığı Merkezi, bilgisayar sınıfları, Kütüphaneler, etüt sınıfları ve danışmanlık birimleri ile birçok hizmeti tek bir noktada veren Çayırova Belediyesi, bu iki yeni tesis ile birlikte toplamda 5 adet Semt Konağı ilçeye kazandırdı.

Çayırova’da Semt Konaklarının sayısını arttırarak her mahallede oluşturacaklarını ifade eden Belediye Başkanı Şevki Demirci, açacakları 2 yeni Semt Konağı’nın Çayırova’ya hayırlı olmasını diledi. Yıl içerisinde Semt Konaklarını hizmete sunduklarını ve resmi açılışın Emek Mahallesi Şehit Asb. Ömer Halisdemir Semt Konağı’nda yapılacağını belirten Demirci, tüm Çayırova’lıları açılışa davet etti.  
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
YÜKSEL ERCAN'I GEBZE Belediye Başkanı olarak Görmek istermisiniz.?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV