banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
19 Ağustos 2019 Pazartesi

Kuyuya düşen 3 ayı kurtarıldı

Çiler’den yeni yıl kutlaması

Çiler’den yeni yıl kutlaması

30 Aralık 2016 Cuma 14:27
Çiler’den yeni yıl kutlamasıGebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler yaptığı yeni yılı kutlayarak, "2017 yılının her anlamda daha iyi olacağına inancımız, umudumuz tamdır" dedi.

Çiler şunları söyledi:

Yeni bir başlangıç yapmanın sevinci, mutluluğu ve umudu ile; yeni yılın, ülkemize ve tüm dünyaya huzur, mutluluk ve güven getirmesini, birlik ve beraberlik içinde başarılı bir yıl geçirmeyi diliyorum.

Geride bıraktığımız 2016 yılı, yaşadığımız tüm zorluklara ve olumsuzluklara rağmen dik durduğumuz, ürettiğimiz, bir olduğumuz, daha da güçlendiğimiz bir yıl olmuştur. 2017 yılının her anlamda daha iyi olacağına inancımız, umudumuz tamdır.

Gebze Ticaret Odası olarak 2016 yılında, ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda hedeflerimize, üyelerimizin desteği ile ulaşmanın, sınırlarımızı aşmanın, ulusal alanda da ‘Takip edilir bir Oda’ olmanın gururunu hep birlikte yaşadık. Önceki yıllarda olduğu gibi, 2017 yılında da amacımız; başarının bir ekip işi olduğu bilinci ile Odamızın güç ve etkinliğini sürekli arttırmak, hizmette kaliteyi en ön plana koyan kurum anlayışımızdan ödün vermeden, sosyal sorumluluk bilinci ile faaliyetlerimizi, yine hep birlikte yürütmektir.

Bölgemizin sosyo-kültürel gelişimi ve üyelerimizin küresel platformda rekabet gücünü arttıracak faaliyetlerimiz, şehrimizin tarihi dokusunu ön plana çıkaracak çalışmalarımız,  2017 yılında da devam edecek, bu yıl olduğu gibi üyelerimize azami fayda sağlamak adına çalışmalarımızı yeni yılda da tüm hızıyla sürdüreceğiz.

2016 yılına ait tüm aksiliklerin, üzüntülerimizin geride kalmasını umarak, yeni yılın, ülkemize ve tüm dünyaya huzur, mutluluk ve güven getirmesini; birlik beraberlik içinde, sevdiklerimizle sağlıklı ve başarılı bir yıl geçirmenizi dilerim. 


    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV