banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
17 Temmuz 2019 Çarşamba

Gebze'de hareket halindeki midibüsten düşen genç kız öldü

AK Parti'de hedef 13 belediyeyi de kazanmak

AK Parti'de hedef 13 belediyeyi de kazanmak

31 Temmuz 2018 Salı 12:33
AK Parti'de hedef 13 belediyeyi de kazanmak


AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Kocaeli'deki bütün seçimlerin galibinin AK Parti olduğunu belirterek, yerel seçimlerdeki hedeflerinin Kocaeli'deki 13 belediye yönetiminin tamamını yeniden kazanmak olduğunu bildirdi.


KOCAELİ (AA) - AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy,  Kocaeli'deki bütün seçimlerin galibinin AK Parti olduğunu belirterek, yerel seçimlerdeki hedeflerinin Kocaeli'deki 13 belediye yönetiminin tamamını yeniden kazanmak olduğunu bildirdi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından vekaleten sürdürdüğü göreve geçen hafta ataması yapılarak AK Parti Kocaeli İl Başkanı olan Abdullah Eryarsoy, İzmit'teki bir restoranda basın toplantısı düzenledi.

Eryarsoy, basın toplantısında, kendisini bu göreve layık gören başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, bu süreçte kendisine destek veren herkese teşekkür etti.

Kocaeli teşkilatlarının daima Türkiye'ye örnek olacak bir teşkilat olduğunu dile getiren Eryarsoy, "Bizim geleneklerimiz güçlü, kadrolarımız uyumlu ve sağlam, 13 belediyenin hepsi bizim yönetimimizde. Kocaeli'de bütün seçimlerin galibi AK Parti'dir. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da var olan uyumu korumak ve daha ileriye taşımak hepimizin görevidir." ifadelerini kullandı.

Eryarsoy, 16 yıllık iktidar dönemlerinde her zaman ülkeye, millete ve şehre hizmet ettiklerini belirterek, buna var güçleriyle devam edeceklerini, verilen görevlerin de sonuna kadar arkasında olacaklarını söyledi.

AK Parti'de bir seçimin bittiği gün diğer seçimin hazırlıklarının başladığını anlatan Eryarsoy, şunları kaydetti:

"Biz 24 Haziran seçimlerinden sonra hazırlıklarımıza başladık. Önümüzdeki ilk seçimler yerel seçimler, ilçe ve belediye başkanlarımızla kısacası bütün teşkilatımızla birlikte kapsayıcı, sevecen ve yaptıkları işe hırsla dolu bir çalışma içinde tekrar Kocaeli'deki 13 belediyenin tamamını almak için emek harcayacağız. Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi teşkilatlarımızı güçlendirerek, 2023 hedeflerine ulaşmak için durmadan çalışmamız, caba göstermemiz gerekiyor."  

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV