banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
17 Temmuz 2019 Çarşamba

Gebze'de hareket halindeki midibüsten düşen genç kız öldü

Gökbulut, meclis üyeliğine talip oldu

Gökbulut, meclis üyeliğine talip oldu

13 Şubat 2019 Çarşamba 21:34
  Gökbulut, meclis üyeliğine talip oldu
 

Bölgemizin başarılı iş adamlarından LB İstanbul Mühendislik ve Endüstriyel Yapı Çözümleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Gökbulut yaklaşan yerel seçimler öncesinde Gebze Ak Parti’den Belediye Meclis Üyeliği için yola çıktı.
2008 yılından beri Gebze'de yaşayan ve Gebze aşığı olan Muhittin Gökbulut Gebze için "ben de varım" diyerek meclis üyeliğine talip oldu.

SU İSTASYONLARI, ÇÖP DAĞLARI

İstanbul'da yaşadığı yıllardan beri Recep Tayip Erdoğan hayranı olan ve o hayranlığını bu gün onun yanında yer alarak yaşadığı bölgeye hizmet etmek isteyen Muhitin Gökbulut; "İstasyon dendiği zaman, herkes benzin istasyonlarını anlarken bizler İstanbul'da su istasyonlarını hatırlıyoruz. Su istasyonlarının yanı sıra çöp dağlarını da unutmadık. Recep Tayip Erdoğan'ın belediye başkanlığından sonra İstanbul'daki su istasyonları tarih oldu ve insanlar çeşmeden su içmeye başladılar, çöp dağları kayboldu. 

O gün bu gündür reisimiz Recep Tayip Erdoğan'a karşı sevgim ve inancım vardır. O gün şartlar müsaade etmediği için siyaset içinde yer alamadık ama bugün artık zamanı geldi diyerek, inandığımız bir liderin yanında siyasi hayatın içine giriyoruz.

Vatan, millet ve ekmeğini yediğim topraklara hizmet etmek için siyasete girerken, kendim için ise arkada hoş bir seda bırakmak istiyorum. Yaptığımız toplumsal çalışmalar ile insanların sevgisine ve duasına mazhar olmak en büyük temennimdir" dedi.

BİR ŞEHİRİ İYİ PLANLAMAK GELECEĞE İYİ HAZIRLAMAKTIR

Bilgi ve tecrübelerini hizmet olarak toplumun ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapacağını ve iyi bir ekip ile uyum içinde çalışacağını da dile getiren Gökbulut; "Adayı olduğum Ak Parti Gebze Belediye Meclis Üyeliği ile Ak Parti’mizi en iyi şekilde temsil edeceğime, ilçemize tecrübelerimle fayda ve gelişim sağlayacağıma inanıyorum.
 
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, Belediyecilik benim baba mesleğim, gelişen ve büyüyen Gebze’mizin teknik anlamda planlama yapılması, proje hazırlanması ve bu projelerin doğru ve akılcı bir biçimde hayata geçirilmesi oldukça önemli. 
Bir şehri iyi planlamak, geleceğe iyi hazırlamak gerekiyor. 

Gebze almış olduğu göçler ve cazibe merkezi olması sebebi ile hızlı büyümektedir. Bu hızlı büyüme planlamanın maalesef ki önüne geçmiş olsa da geç kalınmış değildir. Bundan sonrasını dizayn etmek Gebze’nin geleceği açısından oldukça önemli. Bu işi de Gebze Belediye Başkan Adayımız Zinnur Büyükgöz öncülüğünde iyi bir şekilde yapacağımıza inanıyorum. 

BELEDİYECİLİK İMAR ETMEK DEĞİL, YAŞAMI DİZAYN ETMEKTİR

Doğru planlama ile Gebze’nin trafik sorunundan, tarihi yapıların yeniden restore edilerek sosyal ve kültürel bir belediyecilik anlayışıyla Gebze’mize kazandırılmasını sağlayacak kadroda görev almayı arzu etmekteyim.

Gelişen ve dijitalleşen dünyada akıllı belediyecilik projesi ile prototip olacak inonatif projeleri ortaya koyacak bilgi ve tecrübeye sahip olduğumu düşünmekteyim. 

Gebze’mizin 2023 hedeflerine giderken hayata geçirmesi gereken çok hizmet var.  Bu projelerin doğru planlama, doğru projelendirme, vizyonel olması gerekmektedir. 

Son olarak da belediyecilik sadece şehri imar etmek değildir, o şehir de yaşamı dizayn etmektir ve de en önemlisi o şehir de yaşayan genç nüfusu topluma, yaşama ve hayat kazandıracak projeler ortaya koymaktır" dedi.

MUHİTTİN GÖKBULUT KİMDİR?
1976 Kırşehir doğumlu olan Gökbulut evli ve 2 çocuk babasıdır. İşaat Mühendisi olarak görev yapan Gökbulut, bölgemizde üretim yapan bir çok fabrikaların işlerini yapmıştır. Dilovası OSB altyapısı, Ülker, Albayraklar, Tadım Kuruyemiş, Mebant ve THY bunlardan birkaçıdır.  Milli görüş geleneğinden gelen bir ailenin çocuğu olan Kırşehir doğumlu Gökbulut, Ülkü Ocakları’nda yetişti.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV