banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
26 Mart 2019 Salı

“5G'yi kullanan ilk 10 ülkeden birisi olacağız“

Şeker: Kocaeli'yi görmek Türkiye'yi görmek gibidir!

Şeker: Kocaeli'yi görmek Türkiye'yi görmek gibidir!

26 Temmuz 2018 Perşembe 11:04
Şeker: Kocaeli'yi görmek Türkiye'yi görmek gibidir!


AK Parti Kocaeli Milletvekili, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İlyas Şeker, 1 Ekim'e kadar yasama tatiline girecek olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yoğun geçen genel kurul görüşmeleri esnasında güzel kentimiz Kocaeli’yi unutmayarak tatil yapmayı planlayan herkesi Kocaeli’ye davet etti.

KOCAELİ TURİZMİN YENİ ADRESİ HALİNE GELDİ 
  
AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Gazi Meclis’in gündemindeki kanun teklifleri görüşüldükten sonra TBMM çalışmalarına 1 Ekime kadar ara verileceğini ve verilen bu arada birçok kişinin tatil yapacağı değerlendirmesinde bulundu.

Şeker, Meclis Genel Kurulu’nda gündem dışı söz alarak tatil yapma planı olan vatandaşlara şu çağrıyı yaptı:

Gündemimizdeki kanun teklifleri görüşüldükten sonra Meclis çalışmalarına 1 Ekime kadar ara verilecek. Verilen bu arada birçok arkadaşımız tatil yapacak ve bu sayede dinlenecek. Tabii tatil deyince ilk akla gelen yerler ya Akdeniz ya Ege sahilleri veya Karadeniz yaylaları. 'Hem yayla hem de deniz tatili yapmak istiyorum' diyen arkadaşlara önerim Kocaeli'ni tercih etmeleridir. 

Geçmişte hor kullanılan Kocaeli, sanayinin başkenti olarak bilinse de 14 yıllık AK Partili yerel yönetimlerinin hizmetleriyle hafızalardaki olumsuz imajını silmiştir ve onun yerine çevre hassasiyeti olan yaşanacak bir kent konumuna geldi. 

Kocaeli, Sapanca Gölü'ne, Marmara ve Karadeniz'e sınırı olup 200 kilometre kıyısı olan ve beş mavi bayraklı olmak üzere yirmi üç adet plajı bulunan bir kent konumunda. Kocaeli'nin yaklaşık yüzde 40'ı orman olup yaylalarıyla doğal ve tarihi güzellikleriyle, 180 kilometre doğal ortamdaki yürüyüş yollarıyla tatil yapılacak bir kent. Aynı zamanda doğal güzellikleri ve insani değerleriyle Türkiye'nin de özeti olan Kocaeli'ni görmek, Türkiye'yi görmek gibidir.  

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV