banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
21 Şubat 2019 Perşembe

Saadet Partisi Gebze meclis üyesi adayları belli oldu

Tarhan:FETÖ'nün siyasi ayağı araştırılmamıştır

Tarhan:FETÖ'nün siyasi ayağı araştırılmamıştır

13 Temmuz 2017 Perşembe 13:44
  Tarhan:FETÖ'nün siyasi ayağı araştırılmamıştır


CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, "15 Temmuz dolayısıyla yaptığı açıklamada Fetö'nün siyasi ayağı açıklanmadıkça şehitlerin vebali iktidarın üzerindedir" dedi.

Tarhan şunları söyledi:

15 Temmuz 2016'da TBMM'nin tüm milletvekilleri bombalar altındaki Meclis'te müthiş bir kararlılık ve birliktelikle Cumhuriyeti savunmak için mücadele vermişlerdir. 15 Temmuz,Türk Milletinin demokrasiye olan inancını darbelere, dikta rejimlerine geçit vermeyeceğini tüm dünyaya kanıtladığı gündür.

Demokratik sistemi ve cumhuriyeti korumak için sokağa çıkmış, canıyla bedel ödemiş bu yüce milleti OHAL ile ve farklı anti demokratik yönetim şekilleriyle yönetmek kabul edilemez.

FETÖ'NÜN SİYASİ AYAĞI AÇIKLANMADIKCA ŞEHİTLERIN VEBALİ İKTİDARIN ÜZERİNDEDİR


15 Temmuz darbe girişimi teşebbüsünün üzerinden tam bir sene geçmiştir. Bu süreçte Kamuda yüz binlerce kişi görevden uzaklaştırılmış, gözaltına alınmış ve ülkemiz KHK'lar ile yönetilmeye başlamıştır.

Nihayetinde daha sonra gerçekleşen referandum sürecinde yürütülen kampanyada Başkanlık sistemi ile Fetö ve diğer terör örgütlerine karşı daha güçlü olunacağı söylenmiştir.

Özellikle Kamunun birçok alanında İnsanlar terör örgütleriyle ilişkilendirilip görevlerinden ihraç edilirken, yapılan operasyonlara temizlik adı verilmiştir.

Fetö ile mücadele adı altında ne kadar muhalif, iktidarın görüşlerini eleştiren vatandaşımız, gazetecimiz, akademisyenimiz varsa hepsine terörist yaftası yüklenmektedir.

Fetö'nün siyasi ayağı araştırılmamıştır

Zamanında ortaklaşa bir hükümet kuran siyasiler ile ilgili bir yaptırım olmadan, Fetö terör örgütü ile mücadele asla başarıya ulaşamayacaktır.

Vatanı korumak, darbeye geçit vermemek için sokağa çıkarak, tankların önüne yatan vatandaşlarımızın ve 249 şehidimizin vebali bu terör örgütünün siyasi ayağının üzerine gitmeyen iktidarın üzerindedir.

Milli Birlik ve Dayanışma günü ilan edilen 15 Temmuz’da şehitlerimizi saygı ile anıyor, siyasi sorumluların tespit edilmesini bekliyoruz. 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV