banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
24 Mart 2019 Pazar

Dronelar kesintisiz mobil iletişim için havalanacak

Taylan Yıldız, İYİ Parti İl Teşkilatı'na geldi

Taylan Yıldız, İYİ Parti İl Teşkilatı'na geldi

31 Ekim 2018 Çarşamba 20:54
 Taylan Yıldız, İYİ Parti İl Teşkilatı'na geldi

İYİ Parti Kocaeli İl Başkan yardımcıları Nurcan Acaroğlu Göktaş ve Pelin Dönge başkanlığında düzenlenen kadınlar toplantısına Genel Başkan Meral Akşener'in Baş Danışmanı Taylan Yıldız katıldı.
  
İYİ Parti Kocaeli İl Başkan yardımcıları Nurcan Acaroğlu Göktaş ve Pelin Dönge kadın üyeleri ile bir araya geldi. İl binasında düzenlenen toplantıya Genel Başkan Baş danışmanı Taylan Yıldız ve İl Başkanı Şanbaz Yıldız katıldı. 

Toplantıda söz alarak kadınların önemine değinen Taylan Yıldız, "Kadınlarımızın partimiz için önemi ve yeri tartışılmazdır. Genel başkanımız partiyi kurarken kadınlar ve gençlere güvenerek kurdu. Ülkemizde gençlerimiz ve kadınlarımıza gereken önem verilmemektedir. Bizler İYİ Parti olarak elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Şehirlerimiz kadın eliyle daha güzel hale gelecek. Türkiye’yi ve daha güzel yarınları, kadınlarımızla birlikte inşa edeceğiz" dedi.

BİZLER İÇİN BÜYÜK ÖNEM ARZ EDİYOR

Taylan Yıldız'ın konuşmasının ardından söz alan İYİ Parti İl Başkanımız Şanbaz Yıldız ise şunları söyledi:

Yerel seçimlerde iddialıyız. Bizler bu iddiamızı kadınlarımıza güvenerek oluşturduk. Hepimize bu süreçte büyük görevler düşmektedir. Sizlerin yapacakları bizler için büyük önem arz etmektedir.

İYİ PARTİ TÜM ENGELLERİ AŞARAK MECLİSE GİRDİ

Ardından söz alan İYİ Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Nurcan Acaroğlu Göktaş, "Partimizde diğer partilerde olduğu gibi kadın kolları adı altında bir oluşum yoktu. Fakat yaklaşık 1 ay önce kadınlardan sorumlu il başkan yardımcılıkları adı altında bir oluşuma gidildi. Bu bir ihtiyaçtan kaynaklandı. 
Ülkemizin sosyolojik yapısı gereği kadınların ayrı bir kol halinde yapılanması isabetli bir karardır. 
Biz de bu görevi layıkı ile yerine getirmek için gerekeni yapacağız. Partimiz 1 yıllık bir partidir. Daha kuruluş aşamasında türlü engeller ile karşılaştık. Henüz biz 6 aylık bir parti iken baskın bir seçim kararı alındı ve seçime girememesi için türlü engeller konuldu. 

Seçim sürecinde de mecliste grup kuramaması için yok farz edildi ve medya karartması uygulandı. Ama İYİ Parti tüm bu engelleri aşarak mecliste grubunu oluşturdu. Ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi 'Dünya üzerinde gördüğünüz her şey kadının eseridir' sözünü şiar edinerek yola çıktık. Önümüzde bulunan yerel seçimlerde kadınlarımızın gücüyle büyük bir başarı elde edeceğimize inancımız tamdır" dedi.

TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLACAĞIZ

İYİ Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Pelin Dönge de söz alarak yaptığı konuşmada, "Hep birlikte başaracağımıza olan güvenim sonsuz, sizlere olan inancım sonsuz. Sizlerle birlikte muhteşem bir ekip olarak Türkiye’ye örnek olacağız. Bu başarı hem bizlerin hem Kocaeli’nin başarısı olacak. Biz kadınlara verilmiş bu görev farkında olduğunuz üzere zor bir görevdir. Ama bizler bu görevin üstesinden hep birlikte geleceğiz" dedi.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV