banner55

Gebze Ticaret Odası’ndan tablet destek kampanyası

Sosyal medya hesaplarından ve internet sitesinden konu ile ilgili duyuruları paylaşan GTO’dan; kampanya süreçleri ile ilgili detaylı bilgiler sunuldu.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
25 Eylül 2020 Cuma 14:28
Gebze Ticaret Odası’ndan tablet destek kampanyası

Sürekli olarak eğitim süreçlerine yönelik yürütmüş olduğu başarılı çalışmalarla adından söz ettiren Gebze Ticaret Odası, pandemi dolayısıyla bu sene eğitim-öğretim yılına farklı bir başlangıç yapan öğrencilerin uzaktan eğitim süreçlerine destek olmak adına “Bir Tablet de Senden” sloganıyla bir kampanya başlattı.

Sosyal medya hesaplarından ve internet sitesinden konu ile ilgili duyuruları paylaşan GTO’dan; kampanya süreçleri ile ilgili detaylı bilgiler sunuldu.

Gebze Ticaret Odası başlatmış olduğu kampanyayla, uzaktan eğitime erişim imkanı bulamayan öğrencilere yepyeni tabletler ulaştıracak. Konu ile ilgili açıklamada bulunan Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler; “Eğitime sağladığımız her destek, geleceğimizi yeşerten bir tohum demektir. Ülkemizin teminatı ve umudu çocuklarımızı da en iyi şartlarda geleceğe taşımak hepimizin görevidir.

Gebze Ticaret Odası olarak bu düşünceler doğrultusunda öğrencilerimize desteklerimizi sürdürüyor, onların eğitim süreçlerinde yanlarında olma gayretiyle çalışıyoruz.

İçerisinde bulunduğumuz süreç dolayısıyla öğrencilerimiz bu yıl eğitim-öğretim yılında farklı bir başlangıç yaptılar. Bizler de; “Uzaktan Eğitim” dediğimiz kavram ile karşı karşıya kaldığımız bu dönemde, erişim imkanı bulamayan çocuklarımızın önemli bir eksikliği olan tablet ihtiyacını karşılama düşüncesiyle “Bir Tablet de Senden” kampanyamızı başlattık.

Umuyoruz ki hep birlikte el ele vererek daha çok öğrencimize ulaşacak, eğitimli insan kaynağının yetiştirilmesi adına önemli bir destek sağlamış olacağız” dedi.

Sizler de Gebze Ticaret Odası’nın başlattığı bu güzel kampanyaya destek olmak için aşağıda bulunan linke tıklayarak bağışta bulunabilirsiniz.

https://www.gebzeto.org.tr/tablet-kampanyasi/

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37