banner55

GTÜ ile Torun Bakır protokol imzaladı

GTÜ ile Torun Bakır protokol imzaladı

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
21 Haziran 2019 Cuma 10:30
 GTÜ ile Torun Bakır protokol imzaladı
Torun Bakır ile Gebze Teknik Üniversitesi arasında 'Lisansüstü eğitime yönelik iş birliği' protokolü imzalandı.

Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) üniversite- sanayi işbirliği kapsamında masaya Gebze OSB'de faaliyet gösteren Torun Bakır ile oturdu. 

İki kurum arasında yapılan lisansüstü eğitime yönelik iş birliği protokolü GTÜ Senato Toplantı Salonu’nda düzenlenen imza töreni ile hayata geçirildi. 

Protokol imzaları GTÜ adına Rektör Prof. Dr. Muhammed Hasan Aslan ve Torun Bakır adına Genel Müdür Faruk ÖZ tarafından atılırken GTÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Arif Çağdaş Aydınoğlu, Torun Grup İnsan Kaynakları Başkanı Uğur Çoruh ve Torun Akademi Lideri Sertürk Bakioğlu hazır bulundu.
Protokol ile Torun Grup içinde bulunan firmaların personellerine ve Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan firmalara mesleki açıdan derin bilgi kazandırmak, mevcut bilginin uygulamada daha etkin nasıl kullanılacağını göstermek, personelin yenilikleri ve yurt içindeki ve/veya dışındaki gelişmeleri daha yakından takip etmesini sağlamak hedefleniyor. 

Protokol genel olarak personelin teknik bilgi ve becerilerini geliştirmek amacıyla kurum çalışmalarına katılım şansı veren tezli-tezsiz yüksek lisans ve doktora programları yanı sıra GTÜ Sürekli Eğitim Merkezi aracılığı ile gerçekleştirilecek olan uzmanlık ve sertifika programlarını kapsayacak.
Son Güncelleme: 21.06.2019 13:23
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37