banner55

İzmit'te çocuklar felsefe ile tanışacak

İzmit Belediyesinin İzmit’in İzleri etkinlikleri kapsamında Saatçi Ali Efendi Konağı'nda bu hafta çocuklar felsefeyle tanışırken yetişkinler ise kahkaha dolu dakikalar geçirecekler. 

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
19 Şubat 2020 Çarşamba 12:09
İzmit'te çocuklar felsefe ile tanışacak

İzmit Belediyesi'nin İzmit’in İzleri etkinlikleri kapsamında Saatçi Ali Efendi Konağı'nda bu hafta çocuklar felsefeyle tanışırken yetişkinler ise kahkaha dolu dakikalar geçirecekler. 

İzmit Belediyesinin İzmit’in İzleri etkinleri hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor. Saatçi Ali Efendi Konağının bu haftaki programında 22 Şubat Cumartesi günü saat 15.00’de önce çocuklar için Felsefe atölyesi gerçekleştirilecek. 9 yaş ve üzeri çocuklar için planlanan atölyede Derya Cumbur, çocuklar ile masallar üzerinden soyut kavramları tartışarak fikir üretmelerine olanak sağlayacak. Çocuklar soyut kavramların hayattaki karşılıkları üzerine kendilerini geliştirme imkânı bulacaklar. 

NAİF BEY’İN KAHKAHA DOLU HİKÂYESİ
İzmit’in İzleri etkinlikleri kapsamında en çok beğenilen gösterilerden biri olan ve izleyicisine keyifli dakikalar yaşatan Naif Bey ve yaveri Gökhan Yılmazer, 22 Şubat Cumartesi günü saat 19.00’da izleyicileriyle buluşacak. Yetişkinler için olan gösteride Naif Bey isimli bir çorabın kukla olarak yaşamına devam etmesinin kahkaha dolu hikâyesi anlatılıyor.  

REZERVASYON YAPTIRMAYI UNUTMAYIN
Katılımın ücretsiz ve sınırlı olduğu etkinliklere katılmak için 0543 343 6391 telefon numarasından rezervasyon yaptırmayı unutmayın. Saatçi Ali Efendi Konağı, Veli Ahmet Mahallesi Akif Terzioğlu Sokak No:26 adresinde yer alıyor. 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37