banner55

BELSA Plaza ruhsat için uğraşıyor

Uzun yıllar ruhsat alamayan ve esnafı sıkıntı çeken BELSA Plaza'da yönetim kurulu bir araya geldi. 

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
14 Aralık 2019 Cumartesi 20:41
BELSA Plaza ruhsat için uğraşıyor

Uzun yıllar ruhsat alamayan ve esnafı sıkıntı çeken BELSA Plaza'da yönetim kurulu bir araya geldi. 

Toplantıda sıkıntıların çözümü için görüşen yönetim kurulu şu açıklamayı yaptı:

Uzun yıllardır ruhsat sıkıntısı yaşayan esnafımızın son günlerde Emniyet Müdürlüğü’nün kapatma kararıyla karşı karşıya kalması nedeniyle yaşanan sıkıntıların çözümü için Belsa Plaza AVM Yönetim Kurulu olarak bir dizi girişimde bulunuldu.

Yıllardır itfaiye onayı alamadığı için işletme ruhsatı da alamayan ve sayısı bugün 90'lara ulaşan esnafın sorunları son günlerde yoğunlaşan denetimler ile artarak devam ediyor. Son olarak Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan denetimlerle ruhsatsız olduğu belirlenen işyerlerinin kapatıldığı Belsa Plaza AVM de ruhsat ile ilgili sıkıntılarımızın çözümü için 10.12.2019 tarihinde İKM Başkanımız sayın Murat Öztürk, İzmit Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürlüğü yetkilileri, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı yetkilileri, Belsa Plaza AVM Yönetim Kurulu, Belsa Plaza AVM Denetim Kurulu, Belsa Plaza AVM İstişare Kurulu üyeleri ve sorunları devam eden birkaç esnafımız ile bir araya gelerek sorunların tespiti konusunda görüşme yapıldı. 

İlk belirlenen eksikliklerin giderilmesi konusunda neler yapılabileceği görüşülerek daha kapsamlı katılım ile esnaflarımızla bir araya gelinmesi konusunda karar alınmıştır. Söz konusu toplantının yer ve zamanı konusunda esnafımıza bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37