banner55

Çayırova Belediyesi ile Kızılay protokol imzaladı

Çayırova Belediyesi ile Türk Kızılay Çayırova Şubesi arasında işbirliği protokolü imzalandı. 

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
04 Mart 2020 Çarşamba 21:16
Çayırova Belediyesi ile Kızılay protokol imzaladı

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Türk Kızılay Çayırova Şubesi Başkanı Dr. Ali Öncü ile işbirliği protokolü imzaladı. 

Çayırova’da bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşlara hızlı ve daha fazla yardım yapmayı kapsayan işbirliği protokolünü imzalayan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Belediye olarak bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olmaya devam edeceklerini belirterek, Kızılay Çayırova Şubesi ile yaptıkları iş ve güç birliği protokolü ile ilçedeki ihtiyaç sahiplerine belediye imkanları dâhilinde gerçekleştirdikleri yardımları daha da artıracaklarını söyledi. 

Kızılay ile birlikte ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak giyim, gıda, temizlik ve diğer ihtiyaç malzemelerinin ihtiyaç sahiplerine ulaşmasında koordinasyon içinde çalışmaktan memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Çiftçi, güçlerini birleştirdikleri Çayırova Şube Başkanı Dr. Ali Öncü’ye teşekkür etti.

Türk Kızılay Çayırova Şubesi Başkanı Dr. Ali Öncü’de, ihtiyaç sahiplerine yapılacak yardımlarla ilgili Belediye ile işbirliği yapmaktan memnuniyet duyduğunu belirterek, Kızılay’ın her zaman ihtiyaç anında yardıma hazır olduğunu sözlerine ekledi. 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37