banner55

Büyükşehir’den Marmaray istasyonunda maske dağıtımı

Büyükşehir Belediyesi, Marmaray Gebze istasyonunda yolculara maske dağıtımı yaptı.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
07 Mayıs 2020 Perşembe 13:53
Büyükşehir’den Marmaray istasyonunda maske dağıtımı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs ile mücadele kapsamında hayata geçirdiği çalışmalarını sürdürüyor. Salgından önce ve sonrasında tüm tedbirleri alan Büyükşehir Belediyesi, halk sağlığını korumak için şimdi de Marmaray Gebze istasyonunda yolculara maske dağıtımı gerçekleştirdi.

BÜYÜKŞEHİR’DEN ÖRNEK HİZMETLER

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını ülkemizde de etkisini sürdürüyor. Ülkemizde hayata geçirilen önlemler kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi de örnek çalışmalara imza atıyor. Bu kapsamda salgından ekonomik etkilenen birçok esnaf grubuna destek olan, kentin birçok noktasında salgını önleyici hizmetler sunan, sağlık çalışanları ile ailelerinin yanında olan Büyükşehir Belediyesi ayrıca maske yapımı ve dağıtımı da yapıyor.

MARMARAY GEBZE İSTASYONU’NDA

Her gün yüzlerce binlerce yolcunun gidip geldiği Marmaray Gebze İstasyonunda da hizmetlerini sürdüren Büyükşehir ekipleri yolculara maske dağıtımı gerçekleştirdi. İstasyona gelen vatandaşlara hijyen kurallarına uyularak maske dağıtıldı. Sunulan hizmetten çok memnun olan vatandaşlar Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37