banner55

Çiler’den 23 Nisan kutlama mesajı

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
22 Nisan 2020 Çarşamba 12:48
Çiler’den 23 Nisan kutlama mesajı

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.

Çiler mesajında şunları söyledi:

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün geleceğimiz çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın ve milletimizin bağımsızlık hasretiyle Cumhuriyetimizin temellerini attığı Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin açılışının 100. Yıldönümüne ulaşma coşkusunu yaşıyoruz.

Dünyada ve ülkemizde korona hastalığının yarattığı tüm olumsuzluklar coşku dolu bayramımızı bir yanımız buruk bir şekilde kutlamaya sebep olsa da, Dünya üzerinde çocuk bayramı kutlayan tek ülke olarak 23 Nisan tarihi; şimdilerde en çok ihtiyacımız olan birlik ve beraberliği, insan sevgisi ve kardeşliği bize çocukluktan öğreten bu milletin önemli günlerinden biri olmanın yanında, milletimizin her zaman en büyük güçlüklere bile kendi iradesiyle karşı koyabileceğinin, her sorunu onurlu mücadelesiyle aşabileceğinin en büyük göstergesidir.

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluş yıldönümü olan bugün, Türkiye Cumhuriyeti'mizin en gurur duyduğumuz sayfalarından biridir.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün dediği gibi; "Her çocuğun doyasıya yaşaması gereken 23 Nisan, Türkiye’nin tek ulusal bayramıdır."

Sokaklarımızın bayram coşkusuyla ve çocuklarımızın neşesiyle dolup taşacağı nice 23 Nisanlara ulaşmak dileğiyle; sayısız fedakarlıklarla bizlere bu vatanı emanet eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere kahramanlarımızı rahmet, minnet ve saygıyla anar, tüm çocuklarımızın evdeki coşkularına sevgiyle katıldığımı belirtirim.

Son Güncelleme: 22.04.2020 15:37
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37