banner55

Öğrencilerden KOÜ yönetimine yemek

KOÜ yönetim kurulu için önlüklerini giyen Büyükşehir Belediyesi Beyaz Kalpler aşçı yardımcılığı kursu öğrencileri, yaptıkları yemeklerin lezzetinden tam not aldı.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
06 Mart 2020 Cuma 11:14
Öğrencilerden KOÜ yönetimine yemek

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğüne bağlı olan Beyaz Kalpler Eğitim ve Gelişim Merkezi öğrencileri kendilerini geliştirmeye devam ediyor. Çalışmalarıyla göz dolduran ve her geçen gün becerilerini geliştiren aşçı yardımcılığı kursu öğrencileri, Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Umuttepe kampüsünde yer alan Kardelen Restoran’da üniversitenin yönetim kurulu için yemek yaptı.

ÜNİVERSİTEDE YEMEK YAPTILAR
Kocaeli Üniversitesi yönetim kurulu için önlüklerini giyen Beyaz Kalpler aşçı yardımcılığı kursu öğrencileri, Kocaeli Üniversitesi retoran şefi Özgür Demir'in öncülüğünde çorba, salata, ana yemek ve pilav yaptı. Üniversite yönetim kuruluna yemek servisi yapma imkânı bulan öğrenciler, KOÜ Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü'ye takdim ettikleri yemeklerin lezzetinden tam not aldı.

DENEYİM KAZANIYORLAR
Yemekleri hazırlayan öğrenciler; KOÜ’de yapmış oldukları bu yemeğin kendileri için ayrı bir önem arz ettiğini, hem yemek yapıp hem de servis etmeleri için ayrıca mutlu olduklarını dile getirdi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğüne bağlı olan Beyaz Kalpler Eğitim ve Gelişim Merkezi her dönem yeni fertler kazanmaya devam ediyor.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37