banner55

Uluköylü: Çetin ağabey hepimize emanettir, Gaziler şanlı tarihimizin sembolleridir

İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Burak Uluköylü ve yönetim kurulu üyeleri Hakkari gazisi Çetin T. ile Eskihisar'da bir araya geldiler.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
16 Şubat 2021 Salı 22:13
Uluköylü: Çetin ağabey hepimize emanettir, Gaziler şanlı tarihimizin sembolleridir

İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Burak Uluköylü ve yönetim kurulu üyeleri Hakkari gazisi Çetin T. ile Eskihisar'da bir araya geldiler.

Eskihisar'da evi yandığı için dışarıda kalan Çetin T. için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını belirten Uluköylü şunları söyledi:

Hakkari’de bölücü hain terör örgütü ile mücadele kapsamında görevli iken gazi olan ve Eskihisar köyünde terk edilmiş bir evde kendine bir hayat kuran Çetin T. ağabeyi ziyaret ettik.

Bugüne kadar kendisinden haberdar olmadığımız için büyük bir üzüntü içindeyiz. Bizler sıcacık yuvalarımızda sevdiklerimizle birlikte yaşamın her türlü keyfini sürerken, kar kış kıyamet demeden ülkemizin bekası ve milletin selameti için görevleri başında bulunan tüm askerlerimizi ve emniyet mensuplarımızı en içten dileklerimizle selamlıyoruz.

Eskihisar’da yaşamını idame ettirdiği evin yanması sonucu kendisinden haberdar olduğumuz terör gazimiz Çetin T. ağabeyimiz için ne yapsak azdır. Yaşanan elim hadisede kendisine bir şey olmaması hepimizin sevinci oldu. Kaymakamlığımız hemen olaya müdahil olarak gazimizin barınma ihtiyacını karşılayarak geçici olarak bir otele yerleştirdi. 
Belediyemiz ile de temaslarımızı gerçekleştirdik. Sayın belediye başkanımız da gazimiz için ne yapılması gerekiyorsa temin edecekler. Bizler de bugünden itibaren gazimizi hiç yalnız bırakmayacağız. O, şehitlerimizin kanları ile sulanan bu vatanın bizlere emaneti. Bu emanete en iyi şekilde sahip çıkacağız.

Bugün akşam saatlerinde İYİ Parti Gebze İlçe yönetim kurulunda görevli arkadaşlarımız ile birlikte gazimizle bir araya geldik. Kendisini ziyaret ettik. Kendisiyle sohbet ettik. Ülkemiz ve milletimiz adına hepimizden daha umutlu gazimizin dirayeti, duruşu bizleri onurlandırdı. Kendisine bundan sonraki yaşamını en iyi şekilde temin edebilmesi için her konuda destek olacağız. 

Gazilik gibi ömür boyu taşımaktan gurur duyulacak bir makamda bulunan Çetin T. abimizin vatan sevgisi ile taçlandırılmış yaşam öyküsünde kendisinin izin verdiği sürece bizler de yer alacağız.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37