banner55

Gebze İlçe Sağlık'ta 20 yeni sağlık personeli göreve başladı

Gebze İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan Kadıoğlu, görevlerine yeni atanan sağlık çalışanlarıyla ilk toplantısını yaptı.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
02 Şubat 2021 Salı 14:28
Gebze İlçe Sağlık'ta 20 yeni sağlık personeli göreve başladı

Gebze İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan Kadıoğlu, görevlerine yeni atanan sağlık çalışanlarıyla ilk toplantısını yaptı.
 
15 HEMŞİRE, 5 EBE GÖREVE BAŞLADI

Sağlık Bakanlığı tarafından Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne yeni atamalar yapıldı. 15 hemşire, 5 ebe olmak üzere toplam 20 sağlık personeli atandı. 

Konu ile ilgili bilgiler veren İlçe Sağlık Müdürü Kadıoğlu, ataması yapılan ve göreve yeni başlayan sağlık çalışanlarının, Gebze’ye İlçe Sağlık Müdürlüğü’nce sunulan sağlık hizmetlerinde büyük katkılar sağlayacağını ifade ederek şunları kaydetti:

Bu yeni atamalar ilçemizdeki sağlık ordusunun gücüne güç katarak vatandaşlarımıza sunulan sağlık hizmetlerine önemli katkılar sağlayacaktır. Sağlık personellerimiz göreve başlaması ile sağlık hizmetlerine önemli katkılar sağlamaya şimdiden başladılar. 

Bilindiği gibi filyasyon ekiplerimiz Gebze’mizin dört bir yanında aktif, sahada görev yapmaktadırlar. Aşılama çalışmalarımız da tüm hızıyla devam etmektedir. Pandemi nedeniyle içinde bulunduğumuz süreçte, koronavirüsle mücadele çalışmalarımızı koordineli bir şekilde gerçekleştirmeye devam etmekteyiz. 

Bu yoğun mücadeleyi, diğer sağlık hizmetlerini de aksatmadan yoğun bir gayret içerisinde eksiksiz sürdürmekteyiz. Amacımız Gebzeli vatandaşlarımıza sunulan sağlık hizmetlerinin kalitesini, sürekli arttırmak ve bunun gayreti içerisinde çalışmalarımıza devam etmek olacaktır. 

Bu vesileyle göreve yeni başlayan sağlık çalışanlarımızla ilk tanışma toplantımızı yaptık. Göreve yeni başlayan değerli arkadaşlarımıza, görevlerinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37