banner55

Hospital Park'dan ilk yardım semineri 

Hospital Park Darıca Hastanesi, Darıca Belediyesi iş birliği ile ilk yardım eğitim semineri düzenledi. 

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
18 Şubat 2020 Salı 13:35
Hospital Park'dan ilk yardım semineri 

Darıca’nın tek özel hastanesi konumunda bulunan Hospital Park, kurumlarla iş birliği çerçevesinde eğitim seminerlerine bir yenisini daha ekledi. Gebze Bölgesi’nde düzenli periyotlarla düzenlediği seminer ve konferanslarla Hekim kadrosunu vatandaşlarla buluşturan Hospital Park hastanesi bu kapsamda, Darıca Belediyesi ile ortak bir çalışmaya imza attı. 

Adnan menderes Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen İlk Yardım eğitim seminerinde Hospital Park Hastanesi Acil Servis Hekimi Dr.Necdet Sevinç, ilk yardımın önemini ve acil müdahale sırasında yapılması gerekenleri anlattı.

İLK YARDIM HAYAT KURTARIR

Darıcalı kadınlara yönelik düzenlenen eğitim seminerinde Dr.Necdet Sevinç bilgi ve tecrübelerini paylaştı. Darıcalıların yoğun ilgi gösterdiği seminerde Dr.Sevinç, İlk yardımın püf noktalarını anlattı. 

İlk Yardımın hayat kurtardığına dair vurguda bulunan ve her vatandaşın bu noktada mutlaka bilgi sahibi olması gerektiğini dile getiren Sevinç, uygulamalı anlatısıyla da beğeni kazandı. 

Seminer sonunda Darıca Belediyesi Başkan Yardımcısı Cüneyt Şentürk ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Özhan Özyakışır, verdiği bilgilerden dolayı Dr.Necdet Sevinç’e teşekkür ederek, hastanemize plaket takdim etti. 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37