banner55

Çakır: Hizmet için değişim şart

Çakır: Hizmet için değişim şart

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
22 Şubat 2019 Cuma 15:02
 Çakır: Hizmet için değişim şart
Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, hizmetlerin gelebilmesi için değişimin şart olduğunu söyledi.

31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesi çalışmalarını hızlandıran Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, Gebze-Harem minibüsçü esnafını ve Marmara Nakliyeciler Terminali'ni ziyaret etti. Minibüsçü ve kamyoncu esnafının sorunlarını dinleyen Serap Çakır, "Gelin bu şehri birlikte güzelleştirelim" diyerek değişim için destek istedi. 
ESNAFIN SORUNLARINI BİLİYORUM


Barış Mahallesi'nde son durakları bulunan Gebze-Harem minibüsçülerini ziyaret eden Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, esnafın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Minibüsçü esnafının yaşadığı tüm sıkıntıları bildiğini ifade eden Serap Çakır, "İnşallah 31 Mart sonrasında tekrar bir araya gelerek sorunları ivedilikle çözüme kavuşturacağız. Belediyemizin kapıları tüm esnaf kardeşlerimize daima açık olacak" ifadelerini kullandı. 
GEBZE'Yİ DEĞİŞTİRECEK PROJELER
Hizmet için değişimin gerekli olduğunu belirten Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, "Kadınlardan çocuklara, gençlerden yaşlılara kadar her kesime dokunacak projeler hazırladık. Gebze'yi değiştirecek vizyon projelerle geliyoruz" dedi. 
MARMARA NAKLİYECİLER TERMİNALİ'Nİ ZİYARET ETTİ


Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, Gebze-Harem minibüsçü esnafını ziyaretinin ardından beraberindeki kalabalık ekibiyle Marmara Nakliyeciler Terminali'ni ziyaret etti. Terminalde hizmet veren esnafı ve şoförleri dinleyen Serap Çakır, "Acil çözülmesi gereken sorunları çözmek için çeşitli sistemleri hayata geçireceğiz. Gebze'de yaşayan herkesin görüş, öneri ve şikâyetlerini dinliyoruz. Notlarımızı alıyoruz. İnşallah Gebze'yi birlikte yöneteceğiz" diye konuştu. 

Son Güncelleme: 22.02.2019 23:09
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37