banner55

Darıca merkezde Bıyık'a büyük ilgi

Darıca merkezde Bıyık'a büyük ilgi

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
01 Mart 2019 Cuma 14:18
 Darıca merkezde Bıyık'a büyük ilgi

Cumhur İttifakı Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Darıca merkezde bulunan ÖZ-KAR Kıraathanesi’nde kahvehane toplantısında Darıcalılarla bir araya geldi. Oldukça yoğun katılımın olduğu çay sohbetinde kalabalık kahvehane dışına taşarken Bıyık’a büyük ilgi gösterildi.

Cumhur İttifakı Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Darıcalılarla gönül buluşmalarını sürdürüyor. Toplumun her kesimiyle kucaklaşan ve her fırsatta Darıcalılarla diyalog halinde olan Bıyık, kalabalık halk buluşmalarına da devam ediyor. Ev toplantılarının yanı sıra esnaf ve mahalle buluşmalarına da ağırlık veren Bıyık, gittiği her yerde Darıcalılar tarafından sevgiyle karşılanıyor.

ASLA HAYAL SATMAYACAĞIZ 

Darıca merkezde bulunan ÖZ-KAR Kıraathanesinde kahvehane toplantısı düzenleyen ve Darıcalılarla çay sohbetinde bir araya gelen Bıyık, gördüğü ilgi karşısında Darıcalılara teşekkür etti. Oldukça yoğun katılımın olduğu toplantıda kalabalık dışarı taşarken, Darıcalılar Bıyık’a büyük sevgi gösterisinde bulundu. Seçim beyannamesinde yer alan projeleri anlatan Bıyık, destek istedi. Darıcalıların sorularını da yanıtlayan Bıyık, sorunları ve talepleri de tek tek not aldı. 

Asla hayal satmayacağını ve yapamayacağı işlerin sözünü vermeyeceğini ifade eden Bıyık, "İnsan odaklı çalışacağız. Merkezimizde her zaman insan olacak. Sizleri hiçbir zaman kandırmayacağız. Yapamayacağımız işlerin sözünü vermeyeceğiz. Asla hayal satmayacağız. Ne söz verdiysek de onu yapacağız" diye konuştu.
Son Güncelleme: 02.03.2019 00:03
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37