banner55

Saadet Partisi’nde bayramlaşma

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Mustafa Türel, Ramazan Bayramı mesajında birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
24 Mayıs 2020 Pazar 17:27
Saadet Partisi’nde bayramlaşma

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Mustafa Türel, Ramazan Bayramı mesajında birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Türel, korona günlerinde milletin büyük fedakârlıklar gösterdiğini belirterek, “Aramıza mesafeler koysa da gönüllerimizin beraber olmasını engelleyemedi, birbirilerimizin kıymetini daha iyi anlama imkânı sundu” dedi.

“Hoşgörü, sevgi ve kardeşlik iklimini uzaktan da olsa yaşayıp, hep birlikte bayrama ulaştık. Tüm İslam âleminin ve ülkemizin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor; sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum”

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Mustafa Türel, Ramazan bayramı mesajı yayımladı. Türel, korona salgını günlerinde sosyal mesafeye dikkat edildiğini kaydederek, gelecek günlerin umut verici olması temennisinde bulundu. Türel, “Aziz vatandaşlarımız. Unutulamayacak bir Ramazan ayını hep birlikte geride bırakıyoruz. Bu Ramazan ayında dostça kalabalık iftarlar yoktu ama toplum sağlığı düşünülüp Sosyal mesafeyi koruyabilmek adına yapılan fedakârlıklar vardı. Yaşadığımız sağlık krizi aramıza mesafeler koysa da gönüllerimizin beraber olmasını engelleyemedi, birbirilerimizin kıymetini daha iyi anlama imkânı sundu” dedi.

Saadet Partisi Gebze İlçe teşkilatı olarak geleneksel bayramlaşma programını bu sene içerisinde bulunduğumuz şartlardan dolayı internetten zoom meeting programı üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleştireceğiz, bayramlaşma programımıza Genel İdare Kurulu üyemiz Sayın Birol Aldın bey katılacak. Bayramın ikinci günü saat 16:00 da zoom üzerinden yapılacak bayramlaşma programının linki sosyal medya hesaplarımızdan toplantıdan 10 dakika önce paylaşılacaktır. Tüm teşkilat mensuplarımızı ve kıymetli Gebzeli Hemşerilerimizi bayramlaşmamıza bekliyoruz bu vesileyle tekraren tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37